Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem személytelennek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem személytelennek, hogy a férjem karácsonyra, szülinapomra mindig szexi fehérneműkkel ajándékoz meg?

Figyelt kérdés
Eleinte csak azt kaptam, semmi mást, aztán pár év után szóltam érte, hogy a hétköznap, vagy sportoláshoz hordhatatlan prostis fehérneműk nem az én, hanem az ő saját megajándékozásáról szólnak, és elszomorít,hogy én magam nem kapok semmit. Azóta dob mellé még egy parfümöt, meg edzős ruhát, ezek tetszenek. Egy fokkal jobb, de minden karácsony előtt gyomorgörcsöt kapok, hogy már megint a fehérneműk a szent fa árnyékában ... ( Pedig kérek konkrétat, évek óta wokot és sütős tepsit, ( nyilván meg tudom venni magamnak is, csak ötletet adok neki, vagy helyettük színházjegyet) meg sem hallja. Kértem thai/keleti szakácskönyvet idén, rámutattam, de láttam az eldugott ajándékait, és nem vette meg. Gondolom, nem szeret engem. Igaz? Bolond vagyok, hogy ezen szomorkodom, vagy validak az érzéseim?

dec. 18. 09:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%

Tudom, hogy ez a párkapcsolati problémás fórum meg minden, de amikor rengeteg helyen nincs fűtés, a gyerekek éhesen fekszenek le, vagy éppen az ötödik sör után repkednek a pofonok ott nem értem, hogy szexi fehérneműt kapni miért annyira nagy probléma.


9#-essel értek egyet. Mondd meg neki úgy, hogy megértse. Ha meg nem érti, akkor vidd el a boltba, és mutass rá, hogy "Géza, ezt kérem karácsonyra, ezt a tepsigyűjteményt itt".


Ha meg amúgy közösen karácsonyoztok, nem is először, akkor olyan nagy baj nincs, vagy ha van, akkor az nem a fehérnemű.

dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

#11 ez igaz, de a kérdezőnek nem konkrétan a szexi fehérneművel van baja, hanem hogy a férje magasról tesz rá, nem érdeklődik a hobbijai iránt, meg hogy mivel lehet boldoggá tenni.


Én pl évek óta szingli vagyok, szóval biztos mindenki azt hinné, örülnék végre egy pasinak, aki szexi fehérneműket vág hozzám karácsonykor. De a helyzet az, hogy ha egy párkapcsolatban nem a figyelmesség a legfontosabb és hogy a másikat boldoggá tegyem, akkor kell a francnak. Inkább egyedül, mint egy tahóval :D

dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, persze.
dec. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a volt férjem hozott mindig sütiket, amit ő szeretett. Az nem zavarta, hogy nem ehetek glutént meg tejet, szerinte az csak kifogás, mert őt nem szeretem, ha nem eszem meg, és különben sincs semmi bajom. És sokszor megettem, csak szeressen, aztán rosszul voltam. Na ilyen az, amikor egy nárcisztikus azt hiszi, hogy pedig ő nagyon figyel rád és csak jót akar neked. És ilyenkor tökmindegy, hogy szomszéd csajt meg verik, legyek hálás. Ráadásul tudom, hogy tényleg azt hitte, hogy ő jó ember és gondoskodik, csak én nem értékelem, hogy pedig ő az összes hibámmal együtt is szeret... stb.stb. Annyi ilyen "hülyeség" lehet egy kapcsolatban, ami rámutat arra, hogy valami nagyon nem stimmel. Szexi fehérneműt is lehet hordani akkor is, ha nem kényelmes, hogy a másiknak tetszem és ne bántsam meg. Itt a lényeg az, hogy a másikat szeretem-e vagy csak odaképzelek valakit, aki szeretném, ha lenne - és mindkét oldalról. Egyébként persze ha nálatok nem ennyire gáz a helyzet, esetleg nézz ki olyan fehérneműket, ami szexi is, de mittudomén pamut és nem vág be futásnál :D, aztán küldd át neki, hogy ezekből válogasson. De ha azt szeretnéd, hogy magától meglepjen azzal, amire célozgatsz, ő pedig erre évek óta nem képes, akkor vagy keress mást, vagy engedd el ezt, mert ez láthatóan nem ő. (Azzal nem értek egyet, hogy ehhez minden férfi hülye gyárilag, én nagyon nem ezt tapasztaltam.)
dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Megmutattam a tepsit, jönyvet a boltban, nem vette .ég. Az éhező, fűtés nélküli családok miatt ne rinyáljak bántalmazó dumával nagyon rossz ajtón zörget a válaszoló. Nagyon sokat teszek a falum a élő nehéz helyzetű családokért, idősekért pénzzel, időmmel és aktívan is, nekem is jár egy Szenteste, év közben sokszor mondok le egy új cipőről magamnak, hisz van több is, S fizetek be valakit osztálykirándulásra, stb. A fehérneműket férjem kedvéért helyzetben fel szoktam venni, de mivel sokszor vesz, nem sok alkalommal van rajtam egy modell. Köszönöm. Volt egy két elgondolkodtató válasz a saját hàzasságom működőképességéről.
dec. 18. 10:57
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdező te mindent megtettél. Esetleg mutasd meg az uradnak ezt a threadet, hátha leesik neki.
dec. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Jézus kérdező ha még nincs gyerek lépjél már le nyomban! Komolyan mondom...
dec. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Vannak gyerekek.Kiskamaszok.
dec. 18. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!