Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nő kiakad azon ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő kiakad azon ha a barátja/férje szexi csajok képeit lájkolja instán?

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Miért kell lájkolni?
2023. márc. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem dehogy, hát hogy akadna ki? Megdícséri inkább, sőt még ösztönzi is, hogy nyugodtan lájkoljon. Meg ha úgy van, akkor félre is b*szhat.
2023. márc. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen, minden nő. Ráb@sztál.
2023. márc. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Instagram modellekre gondolok, nem a szomszed csajra.
2023. márc. 9. 00:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen. Mondanam, hogy max az nem, aki o maga is szexi gorog felistentestu modell ferfiakat lajkolgat, de az a helyzet, hogy valoszinuleg az is. :) (Mas kerdes, hogy ez esetben jogos-e vagy sem, de a lehetseges balhe tenyen nem valtoztat.)
2023. márc. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
De tényleg érdekel, miért kell lájkolni. Miért nem elég lementeni a telefonodra?
2023. márc. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Engem zavar, és nem azért, mert féltékeny vagyok. A nyitott párkapcsolatban hiszek, szóval tényleg nem... Egyszerűen olyan mértékben primitív viselkedésnek találom, hogy azonnali kizáró ok. Kb mint ha evőeszközök nélkül érkezne.
2023. márc. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
Mindig le vagyok pontozva az ilyen kérdéseknél, de akkor is vállalom. Engem nem érdekelnek az ilyenek. Mi van ha likeolja? Attól nekem mivel lesz rossz? Semmivel. Akkor az utcán sem nézhet rá senkire? Mert valószínűbb hogy az utcán leszólít valakit, minthogy egy like után lesz bármi is.
2023. márc. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 21. századi férfi bátrabban likolgat, mint az utcán szólítgat. Ez az online csajozás, annak a kompenzációja amit utcán nem tesznek meg. De kb. ugyanaz a tiszteletlenség a barátnő felé. A barátnő nem tudhatja mikor kap vissza a párja egy bátorító visszalájkot, onnantól meg egy üzenetváltás és már kezdődik is az egész. Majd ha egyszer személyesen megtapasztalod, átérzed.
2023. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Miért lájkolja? Ez pont olyan, mint füttyögetni utána az utcán. Nézze meg, nyugtázza, oszt annyi. Ha lájkolja az már azt jelenti, hogy nem bánná, ha a másik is észrevenné őt...
2023. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!