Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom feldolgozni, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feldolgozni, és most, hogy jönnek az ünnepek már öngyilkosság gondolata is kísért. Beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Fiatal, tapasztalatlan lány vagyok, és kikezdett velem egy nálam 10 évvel idősebb férfi. Vagyis nem kikezdett, én is szerelmes lettem belé, és ezt kihasználta.


Pénzzel lehúzott, mindig hitegetett, hogy majd együtt leszünk, de végül mindig csak szexre kellettem.

Már mindenki figyelmeztetett, hogy ő egy szélhámos, tartsam tőle meg a távolságot. Nem hittem senkinek, nagyon szerelmes voltam. Ha mondta valaki, hogy látták őt nővel, kérdőre vontam és hatalmas balhét csinált, hogy ez hazugság és csak a hírnevét próbálják tönkretenni... Félelmetes ahogy tudja manipulálni a környezetét, ezt már akkor is tudtam, de nem gondoltam hogy engem, az általa hívott "nagy szerelmét" így megbántaná...


Majd a semmiből kiderült, hogy családja van, felesége, és nem elég hogy gyereke van de a felesége épp terhes.


Ember nem zuhant még akkorát amit én akkor átéltem. Tudom, hogy naiv voltam, de nekem konkrétan már azt ígérgette, hogy bár nem vagyunk együtt, de még elintéz pár dolgot az életében és feleségül is fog venni. (én arra gyanakodtam, hogy drog ügyei vannak). És szex közben is néha felvetette, hogy mi lenne ha most nem védekeznék mert szeretne tőlem babát. Tehát volt bőven ámítás, én azt hittem ilyen csak a filmekben van, hogy ember tud ilyet hazudni.


Nyilván a gyomrom nem viselte el, amikor kiderült minden, felkerestem a családját viszont minden csak rosszabb lett. A feleség nem hitt el nekem semmit, képernyőképek ellenére sem. Több embert is megkértem hogy támassza alá, hogy mi együtt voltunk, de egyszerűen nem akarja elhinni. Mondjuk a nő IQ-ja no comment. Azóta mégjobban nyomatja a közös képeket közösségi médián, a férfi meg teljesen ellenem fordult, hogy visszaadta a pénzt amivel tartozott és hagyjam békén a családját, különben halálra ver... Vagy valami ilyesmi.


Szóval számomra feldolgozhatatlan, én eddig egy kis csendes, visszahúzódó életet éltem, annyi bűnöm volt, hogy szerelmes lettem. Egy idős rafinált férfiba. Nyilván a környezetemben mindenki engem hibáztat, nem a férfit, hogy velem ezt meg lehetett csinálni. Ha sírok miatta duplán "kapok", hogy nehogymár ezek után még fájjon, hát felejtsem már el. Úgy érzem senki nem ért meg, ellenségnek tekintenek családok, amiért kiteregettem mindent a férfiról, nyilván a környezete neki hisz nem nekem. Olyan szinten érzem magam zsákutcában, hogy nem bírom már elviselni. Nem tudok emberekkel beszélgetni, a barátaim fájdalma szakítás miatt eltörpülnek úgy érzem, csak tehernek érzem magam a közösségekben az állandó szorongásom miatt.


Nem akarom magam sajnáltatni, de komolyan úgy érzem nem fogom kibírni ezt a fájdalmat, vagy ha mégis valami teljesen roncs emberként kell tovább mennem. 2 évet vett el az életemből ez a férfi, tehát nem is csak egy pár hónapos sztori.


Kínomban már arra gondoltam, hogy felkeresem, hogy beszéljünk, bármit akármit, mert folyton vele álmodok... Hálistennek ahhoz voltam elég erős, hogy mindenhol letiltsam, 2 hónapja nem tudom mi van vele, miket raknak ki, barátaim szokták mondani hogy itt ott látják őket kézenfogva, és kerekedik a nő hasa. Ha felkeresném nem tudom mit mondjak neki, de ezt a folytó érzést meg akarom szüntetni, kell valahonnan valami mert megbolondulok. Mit mondjak neki? Vagy mit kéne csinálnom, hogy csak eleve élni tudjak fájdalom nélkül?

Ráadásul tök egyedül élek a munkahelyem miatt. Ha van kis szabadidőm ezen kattogok. Nem tudom feldolgozni ezt a 2 évnyi illúziót, és azt az éles váltást ami követte... Képtelen vagyok rá.


dec. 19. 22:09
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Én 20,a férfi 30.

Nyilván mikor idős férfiként emlegetem nem arra gondolok, hogy a 30 idős, csak hozzám képest...

dec. 19. 22:10
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Pszichológus segítene. Más nem fog tudni és hasznos elfoglaltságok, valamint az idő. Mást sajnos nem tudok neked tanácsolni. Semmiképp se keresd fel, mert még rosszabbul végződhet a sztori főleg ha megfenyegetett!!!
dec. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
Annyira azért nem vagy fiatal, van aki ilyen korban már a gyermekét neveli. Kapd össze magad, még előtted az élet. Ne beszélj vele, semmi értelme. Úgy felejsd el, mint a tavalyi havat.
dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

Az élet mindig mindent visszaad lassan vagy gyorsan.


Hagyd őket, nyiss új fejezetet az életedbe. Az elet mindig mindent visszaad!

dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos ez ellen nem tudsz védekezni, hazug, manipulatív emberek vannak páran.

Sóhajts egy nagyot, és fogadd el hogy ez a férfi beteg, sérült, -és tudom hogy nem vígasztal Téged- de nem tudja mit csinál.

Csak javasolhatom, hogy próbáld meglátni hogy baj van vele, bocsáss meg neki, és engedd el lassan ezt az egész történetet.

Azért kell megbocsájtani, mert az érzelmek el vannak tárolódva benned, és ilyesmire semmi szükség a szerveidben.

Találsz majd normális pasit...kitartás :)

dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom ami veled történt, én is egy hatalmas csalódáson estem át néhány hónapja. Nem volt ennyire durva, családom, néha ismerősöm engem is figyelmeztetett, hogy vigyázzak vele és ne engedjem, hogy megváltoztasson. Röviden: majdnem sikerült neki. Családommal valamilyen szinten megromlott a viszonyom, sok feszkó volt bizonyos dolgok miatt, amiket ő kavart.

Az a baj, hogy vannak olyan emberek, már ha annak lehet őket nevezni, akik szórakozásnak fogják fel, hogy mások szívével játszanak. Amikor szakított még jó párszor megforgatta bennem azt a képzeletbeli kést, mert ahogy a mondás is tartja, nem az fáj a legjobban, hogy hátbaszurnak, hanem az, amikor meglátod ki fogja a kést. Szakítás után szüleimmel megjavult a kapcsolat, de rengeteg olyan dolog van, amin magamba rágódok. Többek között engem is szar érzéssel tölt el, hogy jön a karácsony és teljesen "egyedül" vagyok, főleg, hogy három évig ott volt, négy hónappal ezelőtt az első közös (összeköltözés) karacsonyunkat terveztük. Bármennyire is úgy tűnik, hogy nincs ebből kiút, hidd el hogy van. Az elején én se láttam, de már szerintem lassan ott vagyok. Azt az erőt, amit ez az egész sz*r ad, próbáld meg valahogy a saját hasznodra fordítani. Ha másért nem, akkor azért, hogy lássa hogy mit veszített. Aztán ha eléred azt a pontot, akkor már nem fog érdekelni. A legfontosabb szerintem, hogy tiltsd le mindenhonnan, ne adj esélyt neki, hogy kimagyarázza magát, mert sajnos az ilyenek nem változnak. Lehet kicsit össze vissza írtam, mert bennem is felhozott ezt-azt amit írtál és a gondolatok csak jönnek. Esetleg, ha van kedved beszélgetni róla, akkor írj nyugodtan, elmondom nekem mi segített rengeteget, vagy lehet segít, ha valakinek "kiöntöd" a szíved, néha egy ismeretlennek a legkönnyebb, mert nem érzed, hogy meg kell neki felelni.


26F

dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Maradt még valamennyi pénzed? Na akkor azt fektesd be egy jó pszichológusba. A gond az, ahogy ez a pasi be tudott forgatni úgy akár más is képes lesz rá. Egy jó szakember nem csak a feldolgozásban fog segíteni, de abban is hogy legközelebb ne szaladj bele ugyanúgy a késbe.
dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%

szülői nevelés hiánya... ja, ez nem számít


felnőtt vagy, 18+, tudod, mit vállaltál... hopp, ez sem


ha bedobom hogy vallás, ne szexelj házasság előtt, akkor is mínuszolás


És ide még jöhetne egy olyan columbósan visszafordulós kérdés: de gondolt arra, hogy ha ennyire jó pasi, akkor biztosan egy 20 éves nő kell neki, mert épp véletlenül agglegény?


úgyhogy ezt csak így itthagyom a nép ítéletére mínuszolásra :DDD


És persze ne felejtsük az aranyszabályt: nő vagy, te választottad, megérdemled! Normális pasi pedig nem kap nőt. Asszem lassan kimásolom jegyzettömbbe, és mindig csak beillesztem, hogy azonosítható legyen Az Aláírásom.

dec. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
8-as, remélem nem magadra gondoltál, mint normális pasi:D
dec. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Annyit tennek meg hozza, hogy szolj a barataidnak, ne beszeljenek rola mert neked faj. Semmi ertelme meg ezzel is gyotornod magad, ki es hol latta a faszit, kivel es mit csinalt.
dec. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!