Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudod hogy nem megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod hogy nem megfelelési kényszer és valóban te magad gondolod úgy ahogy?

Figyelt kérdés

Tudom erősen megfelelési kényszerem van szüleim felé.

Sokszor az jut eszembe hogy ők mit szólnak bármihez amit csinálok vagy mi a véleményük ha vlmit mi csinálunk barátnőmmel.


Viszont ilyenkor nézem a barátnőm hogy cselekszik és erről megvan az én véleményem is.. ilyenkor nem tudom hogy ezt én is így gondolom vagy csak a szüleim miatt gondolom úgy.. ( mivel tudom h mirol mit gondolnak)


dec. 21. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Onnan, hogy mindig az ellenkezőjét csinálom annak, amit elvárnak tőlem, persze van amit nem, de azt meg azért nem, mert vannak okos, logikus meglátásaik is. 90%-ban viszont, bocsánat, hogy ezt írom, de szarok arra, hogy kinek mi tetszik. Emiatt sincsenek például barátaim, se semmilyen kapcsolataim. Ami nem is baj, mert visszahúznának.


Aki nem akar a társadalom kivetettje lenni, az ne nagyon járjon egyedül az úton, mert kiközösítik. Nem véletlen van az, hogy az embereknek egyrészt azért van megfelelési kényszerük, mert egy közösséghez akarnak tartozni, és nem akarnak kimaradni belőle, viszont az a közösség "megkövetel" bizonyos szabályokat, elvárásokat, és aki pedig ehhez akar tartozni, annál kialakul a megfelelési kényszer. Az emberek 99%-ra jellemző egyébként. Éppen ezért tudunk egy közösségben létezni.

dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!