Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta a nagypapám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta a nagypapám, hogy elengedhetetlen egy párkapcsolatban az agresszió ha ez tisztán csak rossz lehet?

Figyelt kérdés
Lehető legnagyobb nyugalommal mondta, semmi más nem sugárzott belőle mint a jó indulat. Azt mondta hogy akkor is agressziót kell mutatni ha halál nyugodt vagy és szereted a nőt, másképp nem fog tisztelni és fejemre fog nőni. Nagyon meglepődtem rajta, de ahogy a haverok kapcsolatit nézem, lehet is benne valami. Nagyon kihasználják a nők a szép új világot. Oda jutottunk hogy már kicsit sem lehet megvétózni semmit. A legnagyobb őrültségért is buksimit akarnak. Mi az igazság?

dec. 22. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nagyapáddal legyetek egy pár. 😍
dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Bizonyos nőknél igaz, de ha egészséges kapcsolatot akarsz, akkor nem ők a célközönséged...

Nyilván lehet úgy is élni, hogy a nő helyre van rakva minden nap, de én ezt inkább kihagynám. Az én kapcsolataimban a tisztelet az érzelmi intelligenciából, őszinteségből, jófejségből, másiknak való örömokozásból adódik, nem az aggresszivoskodásból...

dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nagyapád más világban él, abban hogy a nők el vannak söpörve, de ma már nem így van úgyhogy inkább ne hallgass rá ha jót akarsz magadnak.
dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az hogy meghúzod a határokat és fenntartasz egy egészséges lefolyást és a nemi jellegzetességeket, nem jelenti hogy ne okozhatnál örömöt és ne lehetnél jófej.
dec. 22. 15:23
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is nagyapad a te parod
dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#4

Az hogy meghúzod a határokat, pedig nem jelent aggresszivoskodást

#2

dec. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Nagyapád még a kommunista időkben szocializálódott. Nem is csoda, hogy hazánkban az idősebb, nagyapánk korabeli f*szik agresszívak sok esetben, vagy legalábbis elég karakánok, meg nem tűrik a visszabeszélést. Az én nagyapám is ilyen, persze tud kedves is lenni, de az erőszakos jellem a dominánsabb benne. Ma nálunk már nincs kommunizmus, ergo nekünk huszonéveseknek meg tizenéveseknek ez furcsa lehet. Nem normális dolog egyébként, nem véletlenül bukott meg a kommunista rendszer.



Nem az agresszió elengedhetetlen egy kapcsolatban, hanem a határozottság, ne keverjük a kettőt. Nem ugyanaz!

dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Más dimenzióban ez lehetséges (volt) talán, de A, nem a szavannákon élünk, és B, ma már a XXI. sz.-ban élünk.
dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

"uu ő más világban élt, régen ez teljesen természetes volt ám!!!4!!" az én nagyapám előbb vert volna szét egy nőverőt, mint hogy kezet emeljen nagyanyámra, vagy akár csak simán ordítson vele. légyszi ne húzzátok már rá a szadista fantáziáitokat úgy ámblokk a múltbeli emberekre, mert inkább az volt az általános hogy akiről elterjedt hogy bántja a feleségét/családját, azt elvitték "beszélgetni".

okádék férgek mindig léteztek, és létezni is fognak, a világ nem sokban változott.

kérdező szerintem te csak egy sima kis troll vagy, aki figyelemre szomjazik, szóval nem érdemes magyarázni neked. tudod te pontosan hogy mi a helyes és mi a helytelen.

dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Elképesztő hogy egyes emberek kepesek az elvileg szerelmukhöz ugy viszonyulni mint egy gyerekhez akit fegyelmezni kell

Ad1-azert mert férfi vagy nem jár neked valamifele többlet tisztelet

Ad2-ha a párod nem ugy viselkedik veled ahogy elvarod akkor sincs jogod agressziót alkalmazni egy nálad gyengebbel szemben


Sajnálom hogy régen tök normális volt ahogy nagyapad gondolkodik egy párkapcsolatrol

Normális kapcsolatba ez nagyon nem fér bele

dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!