Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért alakult ki ez az agressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki ez az agresszió és így mire mennek a tanácsokkal?

Figyelt kérdés

Vannak bizonyos témák, amire rengeteg női felhasználó egyből ugrik. Gyakorlatilag vakon ismételgetve a saját szövegük, mindenki torkán lenyomnák a saját véleményük. Mintha az lenne az általános és legfőbb igazság.

Miért alakult ki, hogy ez a kategória tele van ezzel? A való életben ilyet alig látni.

(Persze, férfiaknál is van ilyen. Férfiaktól is jönnek hasonló szintű válaszok, de ők 25% fölé sosem lesznek pontozva. Nők pedig simán 50% felettiek az ugyanolyan szintű fröcsögéssel. Miért alakult ki itt ez a kettős mérce? Több a női frusztráció vagy eleve csak több a női felhasználó?)



2020. nov. 5. 23:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Próbáljuk ki azt, hogy kitiltják innen ezeket a frusztrált pötsöket, akik óránként tojnak ide egy kérdést ugyanarról, hátha akkor más válaszok jönnek.

Ezt te is ma már kérdezted, szinte szó szerint. Nem a mi problémánk, ha nem tetszik a válasz.

2020. nov. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Öhm... Miről beszélsz? Kiket tiltanál ki? Kicsit úgy tűnik, mintha te pont az a kategória lennél, akiről a kérdés szól.

És nem, nem írtam ki erről kérdést még ma. Az utolsó kiírt kérdésem sörökkel kapcsolatos volt. És hát, az nem ebben a kategóriában és nem ma történt.

2020. nov. 6. 00:06
 3/17 A kérdező kommentje:

És wow, az első kérdés már kapott is zöld kezecskét. Mindezt úgy, hogy a feltett kérdésre nem válaszolt, csak vagdalkozott és ráadásul még mellé is lőtt.

Itt ez számít hasznos válasznak?

2020. nov. 6. 00:07
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

"Vannak bizonyos témák, amire rengeteg női felhasználó egyből ugrik. "


Jellemzően a megosztó témájú, kisarkított nőellenes provokatívokra szoktak ugrani a nők mint pl. ez


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


vagy ez:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2020. nov. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem, nem csak a megosztó témákról van szó. És nem, nem csak véleményekről, amik lehetnek egyéniek, hanem tényekről is.

Pl. ebben a kategóriában a legtöbb nő kijelenti, hogy nyitott kapcsolat nem létezik, mert csak két ember lehet kapcsolatban. Kész, punktum, nekik így okés, ezért más nem létezik.

De egy kérdésnél konkrétan azt pontozták fel, hogy csicska és pszichésen beteg az a nő, aki önként végez egyoldalúan házimunkát.


Az meg alap, hogy provokációra sokan felülnek, ez mindkét nemnél adott. Pont ez az, hogy itt gyakorlatilag a legegyszerűbb eldöntendő kérdést is provokációnak veszi egy réteg.

2020. nov. 6. 00:46
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Linkelhetnél azért valami hivatkozást melyik hozzászóló véleményére gondolsz. Én nem találkoztam olyan kommenttel, ahol kijelenti valaki, hogy nyitott kapcsolat márpedig nem létezik. Punktum.
2020. nov. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Régebben volt egy kérdés, ott nagyon élesen ment az ellentét. Most gyorsan ezt találtam:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


66%-on áll az a válasz, amiben az illető leírja, hogy a nyitott kapcsolatok nem működhetnek.

2020. nov. 6. 01:00
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Akkor nem azt írja le, hogy nincs, hanem kételkedik a ny. kapcsolat sikerességében.

Mellesleg nagyon nem mindegy hogy valamit elképzelünk vagy van már rendelkezünk kellő tapasztalattal a dolgolról és van hozzá önismeretünk.

" Én valahogy úgy képzelem el, hogy olyan erős a baráti alap, hogy erre nincs szükség, és simán lehet ez egy nyitott kapcsolat is, mert olyan erős a bizalom és az önzetlen szeretet, hogy már attól boldog vagy, ha a másik egy ideig mással érzi jól magát, és nem félsz, hogy emiatt téged elhagy."

Megnézném a kérdező fejét mikor a babája bejelenti, hogy tegnap épp jól megrakta a jóképű izmos edzője a GYM-be ahová jár, mennyire fogadná higgadtan és barátságosan a feltétlen szeretet nevében. Ez mind nagyon szép, és becses gondolat, de Emberek vagyunk, nem szentek, ebben a helyzetben előbb - utóbb valaki biztos sérülni fog. Ez a személyes véleményem 40 felett. Naivan nagyon sokmindent eltervezünk, véleményt nyilvánítunk ki bizonyos dolgokról amit nem ismerünk, nem éltünk benne. Ez addig egy jóhiszemű elképzelés. Olyan, mint a világbéke, kb. annyira van köze a valósághoz.

2020. nov. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
*feltétel nélküli szeretet nevében
2020. nov. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

A kérdezőt amúgy én sem értettem igazán itt, a válaszoló miatt linkeltem, aki a nyitott kapcsolatokról írt. Csak gyorsan ezt találtam.


De, itt a 6-os válasz is.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2020. nov. 6. 01:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!