Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi a különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a különbség aközött a nő között akitől csak szexet akartok és aközött aki komolyan is érdekel? Kifejtem.

Figyelt kérdés

Igazából a férfiak gondolkodását szeretném érteni (tudom, nem jó dolog általánosítani, nincs olyan, hogy 'férfiak' ezért szűkítem azokra akiknél létezik ez). Számomra nincs átmenet.


Szóval tegyük fel, hogy megismertek mondjuk egy társaságban egy nőt. Nem olyan a szitu, hogy nagyon komoly, hosszú, mély beszélgetés alakulhasson ki. Tehát friss ismeretség nem sokat tudtok a másikról.

Vonzónak tartjátok. De mi az a különbség ott az elején, ahol nem ismered mélyen a csajt, ami megkülönbözteti azt aki komolyan érdekel, akit randira is hívnál akár és azt aki csak szexre kell?


Nem provokatív kérdés, érdekel és szeretném érteni.

-mi a különbség egy ilyen szituban? (ahol épphogy ismered)

-létezik, hogy ilyen rövid idő alatt el tudjátok dönteni, hogy ő szex kategória vagy 'érdekel' kategória?

-ez változhat ha jobban megismeritek?



dec. 24. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Persze, akitől csak szexet akarok, az csak külsőre jön be, olyan érzésem van, hogy hú de jól néz ki, de mondjuk ha megszólal, akkor butaságokat beszél, akkor komolyan nyilván nem jönnék össze vele.

Ami érdekes, hogy van ilyen átmenet, aki külsőre is bejön,és értelmesnek is tűnik,de mégse lesz belőle komoly kapcsolat, mert mondjuk lelkileg ridegnek,érzéketlennek,sivárnak,felszínesnek érzem stb, abból max "barátság extrákkal" lesz, ahol jó intellektuális beszélgetések,jó szex, de valódi kötődés nem fog kialakulni.

Akivel már elsőre azt érzem,h komolyat is el tudok vele képzelni, ott fizikai vonzalmon meg a szellemi összhangon felül van valami lelki kapocs,amit rögtön érzek,valami érzelmi mélység,ami sugárzik belőle.

Nekem ezek am. kb. 5 perc után eldőlnek,h melyik-melyik, egyszerűen megérzem, és jellemzően ezek a megérzések be is szoktak igazolódni.

dec. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen valtozhat
dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

"Igazából a férfiak gondolkodását szeretném érteni"


Ha nő vagy, akkor ez lehetetlen, és fordítva is igaz. Bár nem vagyunk bonyolult lények, de női aggyal nem lehet a férfi agyat megérteni, és mi sem a nőket. Ha ezt megtudnánk tenni, akkor nem is lenne ennyi vita meg veszekedés a kapcsolatokban, meg a munkában stb. stb. Ez így természetes.



A kérdésre rátérve, én olyan nőtől akarok kapcsolatot, akinek a személyisége is tetszik. Akinek csak a külseje tetszik, de amúgy egy ripacs, egy sírós, hisztizős, magamutogató r*banc, azt csak megdugni akarom, azzal nem tudok 2 értelmes szót váltani.


Akkor van az embernek nagy szerencséje, ha kifog egy olyan nőt, aki csinos, dögös is, és mellé a személyisége is inkább tendál a szerény, kedves, szerethető tulajdonságok felé. :)

dec. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nincs ilyen hogy csak szexet akarok. Alapból a páromat keresem, tehát komoly párkapcsolat a cél. Ha nem megy, az azért van mert nem illünk egmáshoz.
dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Semmi, elsőre mindig a farok a mozgató rugó, aki mást mond az hazudik, akár önmagának is!
dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Csak szexre:

- butácska

- elviselhetetlen

- majom

- élősködő

- csak a pénz hatja

dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor leírom újra, mert látható, hogy néhány embernek nem volt világos (akinek, igen és válaszolt, annak köszönöm).


Nyilván fontos a személyiség, nem gondoltam hogy nem:D


De lássuk be ahhoz, hogy valakit jobban ismerj, ahhoz sokszor több idő, minőségibb beszélgetések stb. kell.


Én KIFEJEZETTEN olyan szituációkra gondoltam ahol alig ismered a másikat, maximum pár mondatot beszéltetek és/vagy teljesen jelentéktelen dolgokról amikor nagyon sok mindent nem lehet leszűrni. Vagy lehet, de gyakran téves.


Az első válaszoló értette igazán mire gondolok. A belső megérzésekre abszolút adok én is és többnyire nekem is bejön, de nyilván volt, hogy tévedtem is.


De azért első beszélgetésre sokszor nem lehet leszűrni, hogy ebből mi is lehet (szerintem). Legalábbis nekem sokszor idő kell.

dec. 24. 14:59
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Lassan kezdelek kiismerni, na Te nem lennél hosszú távú... 🤣
dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, az értelmet már az első 10 percben lehet látni a másik szemében... nőként írom, hogy nem kell 3 randi ahhoz hogy lásd az egyénen hogy van sütnivalója vagy nincs. Nem megismerni kell az első 10 percben hanem megállapítani azt, mennyire okos, talpraesett, kapcsolatra való az illető, ez sokmindenből tevődik össze mintpéldául a szofisztikált és választékos beszéd, a hangsúly, derű az arcon, kedvesség, kellemes légkör és nyitottság például. Szerintem ez pont elég ahhoz hogy komolyan vegyél valakit, nyilván ez változhat szerintem ha olyat szól a másik hogy ég leszakad, vagy totál eltérő az értékrend, de az alapnak az alapja hogy komolyan vegyél valakit az az a megfoghatatlan energia amit magából ad, amilyen légkörrel rendelkezik, ahogy mozog, ahogy megszólal, nőkben szerintem a szelídség, kedvesség, az hogy mire hogyan reagál, mimikák, beszéd és ezek összhatása, de ez nőkben ugyanígy működik egyébként annyi eltéréssel hogy a nők többsége nem szexelni akar hogyha nem érdekli őket emberileg a másik hanem minél előbb szabadulni és ejteni a randit.. meg nyilván férfi tulajdonságokat nézve, ami sokban hasonlít fűszerezve valami férfias belső erővel, határozottsággal, humorral.


Szóval ezeket fél óra se kell hogy leszűrd szerintem, a világ értelmének fejtegetése meg az egymás bensőségesebb megismerése azután jön, ha mindketten átmentetek ezen a szűrőn.

dec. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9 ez tök jó amit írsz köszönöm!


Azért szeretnék ilyeneket (is) olvasni, mert én nem ìgy működöm. Persze velem is volt olyan, hogy valakivel találkoztam és rögtön sütött róla, hogy okos, intelligens és be is bizonyosodott.


Olyan is sok van, akin már elsőre látom, hogy valami nem stimmel. Ugyanakkor velem az is relatíve előfordult, hogy több időt kellett valakivel együtt töltenem mire megfordult bennem annak a gondolata, hogy ő érdekes lehet bármi többre. Szóval nem vagyunk egyformák és épp ezért jó hallani, olvasni, hogy másoi hogyan gondolkodnak.

dec. 25. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!