Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? Gáz lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Gáz lenne odamenni hozzá és megkérdezni, hogy mit jelentett neki? Vagy hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki kapcsolatban van és már gyerekük is van. Mi nagyon régóta tök jól elbeszélgetünk a sráccal és kár lenne tagadni, nekem be is jön a srác nagyon. Úgy adódott a napokban, hogy a sráccal egy rendezvényen vettünk részt, ahol volt időnk kettesben beszélgetni és bevallotta, hogy nagyon bejövök neki és egy csók is elcsattant. Ezután annyit mondott, hogy rossz a kapcsolata és kicsit olyan volt, mintha nem tudná mit akarna. Viszont nem beszéltük meg, hogy mi legyen. Azóta találkoztunk és csak mosolyog rám, közösségi oldalakon továbbra is likeolgat. Szerintetek gáz lenne hozzá odamenni és megkérdezni, hogy neki ez a csók mit jelentett és hogyan tovább?

dec. 25. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te komolyan lennél a szeretője? Nem találsz más független, gyermektelen férfit sehol? Megcsalta a párját veled.


Tudod miért nem szól semmit? Mert tudja, hogy te fogsz hozzá menni és ő addig fog hulyiteni míg le nem fekszel vele.


Ha olyan rossz lenne a kapcsolata már nem lenne a nővel.


Ha a gyereke a kifogás hogy miért nem hagyta még el akkor is ő lesz a kibúvó ha téged pattint miután megfektet.


Miért vagy ilyen naív?

dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha rajta mulna, otthagyna a fenebe az egeszet, de mivel jol megfogtak, kette van szakadva. Akar teged, es tudja, hogy nem ugralhat, ez van.
dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól messzire elkerülni, letiltani és levegőnek nézni, felmondani, más részlegre menni ha lehetséges, megmondani neki hogyha keresne, hogy hagyjon téged békén a továbbiakban.
dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Hú de szánalmas pali lehet.... :(
dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szanalmas vagy.. szingli dakora menny.
dec. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 5. válaszoló,

Bocsi, de én nem érzem magam szánalmasnak. Nem én másztam rá az emberünkre, ő vallotta be az érzéseit magától.

dec. 26. 00:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez kb mindig így kezdődik. Otthon minden szar, gyorsan csók, szex, titkos viszony. Az majd megoldja az otthoni gondokat. Ne legyél olyan biztos, hogy olyan rossz otthon minden... Az én férjem akkor is félrement, mikor 2 hónapos volt a kisbabánk, és nem voltam és azóta sem vagyok egy tipikus csak a gyerek és más semmi nő.


Ne kend rá, ha téged zavar, akkor azt mondod nem kérek belőle. Azért vagyunk emberek és nem állatok, mert át tudjuk gondolni, hogy mit cselekszünk illetve önuralmat tudunk gyakorolni.

dec. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
6. Neked meg van lehetoseged figyelmen kivul hagyni.
dec. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!