Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elérhetőség adása kis papírcet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elérhetőség adása kis papírcetlin nőknek? Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

Nők? Mennyire tolakodód, gáz, "creepy" ha egy ismeretlen férfi egy kis cetlin odaadná nektek az elérhetőségét ismerkedési szándékkal?


Szerintem jobb mint ha én kérném el a nő telefonszámát vagy az FB kontaktját...


Párszor már csináltam mikor olyan volt a szitu hogy nem akartam letámadni vagy nem is tudtunk volna beszélgetni, mert dolgozott éppen, társaságban volt, stb.


jan. 6. 10:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy ez fura.

De tényleg, állsz a kasszanal a tescoban és stírölöd a kasszas csajt ameg az huzogatja be a termékeket, fizetsz, osszepakolsz és mikor már a következő vevő ott liheg a nyakadban, te szó nélkül a pénztáros elé nyomod a cetlit a telefonszamoddal és elkoszonsz?


Akkor már fizetés közben mondjuk elejthetsz egy mondatot hogy nagyon szimpatikus vagy, ha kölcsönös és szeretnél ismerkedni megadnam a számom. Mindjárt kevésbé furi.

jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer adott így srác telefonszámot, a városban barátnővel csavarogtunk, és egyszercsak a kezemmbe nyomta, hogy bocsi, ezt elejtetted.

Megköszöntem, zsebretettem. Pár perc kellett, hogy leessen, hogy mi volt. Kivettem, az volt ráírva, hogy nagyon tetszel, ha van kedved ismerkedni ez a számom...

Mosolyogtam nagyon rajta, úgyhogy végül visszajött, bemutatkozott, meghívott minket egy teára, végül 7hónapig jártunk.

Kellemes emlék, így 10év távlatából is.

jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha előtte beszéltünk, szóba került, hogy akár találkozhatnánk, oké. Egyéb esetben szánalmas - le sem szólít, és cetlizik? Ha ennyire nincs rá alkalma, akkor honnan a fenéből emlékezne rá a nő, hogy hogy nézett ki, meg milyen volt a kisugárzása? Ha meg mondjuk a nő dolgozik, akkor nem alkalmad nincs rá, hanem nem illik - és akkor ugyanolyan illetlen dolog cetlin kifejezni, mint leszólítani.
jan. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!