Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elérhetőség adása kis papírcet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elérhetőség adása kis papírcetlin nőknek? Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

Nők? Mennyire tolakodód, gáz, "creepy" ha egy ismeretlen férfi egy kis cetlin odaadná nektek az elérhetőségét ismerkedési szándékkal?


Szerintem jobb mint ha én kérném el a nő telefonszámát vagy az FB kontaktját...


Párszor már csináltam mikor olyan volt a szitu hogy nem akartam letámadni vagy nem is tudtunk volna beszélgetni, mert dolgozott éppen, társaságban volt, stb.


jan. 6. 10:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Valaki felívott ezek után? Ha nem lenne párom se foglalkoznék vele.
jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Hát, nem vmi jó. És még ha nem is talál gáznak, és alapvetően nyitott

ismerkedésre, akkor is valószínűtlen, hogy fel fog keresni.

jan. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Persze csak akkor alkalmaznám ha nincs más módja a dolognak.


Egyetlen egy esélyeben működött félig a dolog...


Egy kávézóban ültem. Az egyik pultos csaj valamitől olyan röhögőgörcsöt kapott egy elkelletl bújnia a pult alá.

A szalvétámra valami olyasmit írtam hogy a kolléganőjük miatt majd nem én is kiköptem a kávémat, de jóváteheti, és ott volt a nevem.

Pár nap múlva rám írt, beszélgettünk egy-két napig, aztán kibökte hogy amúgy van pasija...


Az egójának biztos jól esett...

jan. 6. 10:48
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
En is csak ilyen pultos, pincer leszolitasanal latom letjogosultsagat. De meg sose halottam olyat h bejott volna, de semmi effort szal miert ne.
jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha előtte 0 a kommunikáció, akkor teljesen feleslegesen hozod magad hülye helyzetbe. Ha legalább egy kis beszélgetés megelőzi, mondjuk a buszra várva, és a végén odaadod mondjuk ezzel a szöveggel: Szeretném ezt a beszélgetést valamikor folytatni, ha te is így gondold, írj rám/hívj fel.

Nekem ez így elfogadható lenne.

jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Utolsó ezt fejtsd már ki. Vártok a buszra, dumáltok, majd te előveszel papírt, tollat, leírod ezt a mondatot, ő megvárja, majd odaadod? :DD
jan. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Erre tényleg jó egy névjegykártya, de csak névvel és telefonszámmal. Azt talán elő lehet még kapni, mikor beáll a busz/vonat a megállóba, vagy le kell szállni róla. De nyilván ez csak egy példa volt a random beszélgetések kezdeményezésére.
jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

17.


Olvasatlanul repül a kukába, felesleges pénzkidobás.

jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Kivéve, ha szimpatikus az illető.
jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

19.


Jajj, ennek meg milyen pici esélye van már, hogy pont így belefut egy random buszmegállóban egy olyan szituációba, ahol minden tök jó. Ugyan már.

jan. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!