Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem?

Figyelt kérdés

Lelkiismeret furdalasom van.


Elmondtam barátnőmnek hogy ha nem változik a kapcsolatunk szakítsunk.


Erre ő 6 frontint bevett de ha nem veszem el többet is, mert az egészet kiöntötte már. Meg ő így nem akar élni. Kibukott kicsit.


Utána kicsivel instabil volt a lába néha. Majd elalvás előtt kótyagosan beszélt,alig értettem.

Figyeltem rá de kihívtam a mentőt a fentiek miatt. Hál istennek nem volt komolyabb tünete, (mindenre válaszolt, miután felkelt.) Ő azt mondta nem hiszi el hogy kihívtam a mentőt. Megvizsgálták a kórházban is, de haza jöhetett rögtön. Ennyi lett belőle.


jan. 6. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne legyen lelkiismeret furdalásod, a barátnőd csak figyelemre vágyik.


Nekem volt ismerősöm, aki öngyilkos lett, na ő nem 6 lájti nyugtatócskát vett be. Azt javaslom, menekülj mielőbb, mert az ilyen emberek egyre jobban behálóznak, manipulálnak, zsarolnak és kiszipolyoznak.

jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel nem értek ezekhez a bogyókhoz és a tünetek miatt tettem.
jan. 6. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy kihívtad a mentőt. Ugyan komoly veszélyben nem volt. nagyanyám 100at vett be és röhögve ébresztették akórházban. Ez még májkárosodásra sem elég mennyiség, nemhogy öngiylkosságra.


Ugyanakkor ha a barátnőd ilyen szinten alkalmatlan a konfliktuskezelésre, akkor tényleg gondok vannak. Ez az eset egyértelműen rámutat, hogy pszichiáterre van szüksége. Nem majd, meg nem esetleg, hanem biztosan és azonnal. És nyugodtan zsarold azzal, hogy ha nem hajlandó kezeltetni magát, akkor ennyi volt.

jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs annál elkeserítőbb, mint öngyilkossággal riogatni a szeretteidet főleg, amikor eszed ágában nincs megtenni. 6 frontin egy kismacskával sem végezne, viszont aki meg akarja ölni magát, az sajnos elég kreatív lesz ilyen helyzetben.


Abszurd az a szitu, amelyben valaki azért van a párjával, hogy az ne ölje meg magát. Neked is csak egy életed van, és azt nem élheted zsarolásban. A barátnődnek a családja támogatására, baráti megértésre, szeretetre, türelemre és orvosi segítségre van szüksége, de arra semmiképpen sem, hogy valaki asszisztáljon az őrültségeihez.

jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én nem ítélem el mert megtette mert érezni lehetett hogy nem öngyilkos akart lenni, csak elkeseredett.

Pont a családja nem igazán támasza az életében.


Nem élem zsarolásban mert megmondtam adok egy esélyt több ok miatt de ha nem megyünk dokihoz vagy nem hoz változást vége.

jan. 6. 22:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De nem NEKTEK kell dokihoz meni, hanem NEKI. Ő a pszichés beteg, nem ti ketten.
jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem baj, mert részben szerintem a kapcsolati gondjaink is lehet erre ok
jan. 6. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!