Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadtam a páromra rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadtam a páromra rosszul tettem, hogy ezeket megmondtam?

Figyelt kérdés
Párom nem dolgozik jelenleg mert igy alakult, én dolgozom. Elfogadtam ideiglenesen egy munkát, hogy legyen egy kis pénzem (pénzünk elmenni néha egy italra valahova). E miatt keveset találkozunk, értelemszerűen mert fáradt vagyok, és az időm is korlátozott. Nehezményeztem, mondtam neki, hogy nem esik jól, hogy nekem kell igy is szaladni hozzá ami fél óra utat jelent egy irányban. Ő is eljön de kevesebbszer és pl egy-két óra miatt nem jön el találkozni hanem majd másnap, harmadnap, amikor több időnk van. Azt mondta nem gondolta, hogy ilyen fáradt leszek mindig és hagyjam ott inkább. Valamennyi pénzem van most félretett, szóval ellennék vele 2-3 hónapig kb de annyi. Nem tudom mit tegyek mert ki tudja mikor kapnék másik munkát (habár várom a választ több helyről is már). Okkal akadtam ki, hogy nem alkalmazkodik hanem nekem kell? Félek nem elég felelősségteljes és mindig ez lesz, hogy nem tart ki mellettem ha olyan helyzetben vagyunk, hogy éppen nem a legkönnyebb.
2016. jún. 18. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Nálunk is én dolgozom többet, utána meg hallgathatom hogy jaj semmi időnk egymásra unatkozom stb. Komolyan mondom szánalmas. Egyébként is olyan nincs szerintem hogy valaki önhibáján kívül sokáig munkanélküli. A legtöbb városszéli gyár ahol ha megszakadsz a munkába akkor is csak 80.000Ft-os keresel konkrétan könyörög az emberekért. Ő miért nem megy el dolgozni. Igazán megtehetné. De ha már semmit nem csinál, akkor meg teljes mértékben neki kéne alkalmazkodnia.
2016. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyomós okból nem tud dolgozni. Igen, csak ennyit várok el, hogy fogadja el a helyzetet ami úgyis csak átmeneti és ne nehezitse a dolgom. Mert én sem jókedvemből járok be egy olyan helyre ahol az emberek állandóan cserélődnek de tudom miért csinálom. Alkalmazkodjon ő IS csak ennyit várok de ezt nehezen kapom meg vagy egyáltalán. Exemhez ha más mód találkozásra nem volt, én mentem a munkahelyére és ha volt szabad perce akkor együtt voltunk addig is. Nem tudom megszokni, hogy valakinek ennyire nem vagyok fontos hanem úgy véli úgyisbott leszek neki mindig.
2016. jún. 18. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!