Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változzak meg ebben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változzak meg ebben?

Figyelt kérdés

Volt már párkapcsolatom, de sok csalódás is. Volt, akit én utasítottam el, volt amikben engem/sikertelen ismerkedések, félsikerek, szokásos dolgok.

Egyszerűen túl érzékeny vagyok. Olyanok is eszembe jutnak akikkel egy vagy több éve régvége. Nosztalgia, önvád, ilyesmik. Irigy vagyok, ha társat találtak de én nem (persze ezeket csak a barátaimmal beszélem meg) más rég lezár könnyen dolgokat, én a legutóbbi esetben, amikor én utasítottam el az illetőt, agyalok rajtunk, majd agyalok más valakin, vele milyen volt stb…

Túl sok, szeretnék kicsit les*rom stílusban gondolkodni.

Már rég nem kéne foglalkoznom azzal, aki pl. Nagyon megbántott mégis felzaklat, ha hallok róla, magányos óráimban azon gondolkodok, mi lett volna ha…



jan. 13. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:

"Nosztalgia, önvád, ilyesmik. Irigy vagyok, ha társat találtak de én nem (persze ezeket csak a barátaimmal beszélem meg)"

Oka van, hogy vége lett. Akkor döntöttetek, tovább léptetek. A múlt elmúlt.

Nem árt egy kis szünet, és utána jobban meg kell nézni, hogy kivel állsz szóba, és időt kell adni az ismerkedésnek, nem jó valakit túl hamar túl közel engedni magadhoz.

jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindig van szünet, lehet pont ez a baj. A legutóbbi két ismerkedésem közt is fél év volt, addig senkivel sem voltam. Mert nem vagyok társfüggő…de lehet ha jönne valaki, aki felülír, könnyebb lenne
jan. 13. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit ír felül? Bocs, nem értem.
jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha találnék valakit, aki feledteti a többit. Mert szerintem ezek a gondolatok magány, unalom, túlgondolások. Ha lenne más személy akkor kevésbé agyalnék rajtuk. De nem jön, ha jön akkor nem komoly kapcsolatra alkalmas személy
jan. 13. 23:11
 5/6 anonim ***** válasza:

"ha jön akkor nem komoly kapcsolatra alkalmas személy"

Csak olyannal éllj szóba, aki érdemes rá.

Szerencsére vannak barátaid, akikkel tudsz beszélgetni, programokat csinálni, gondolom, dolgozol is, családod is lehet, esetleg valaki, akinek segíthetsz...

jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nekem csak az segített, hogy lett párom, így már nem igazán gondolok exekre :D
jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!