Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki vagy csak én látok többet bele?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel egy cégnél vagyunk, de ő egy teljesen másik telephelyen van mint én. Viszont most 3 hónapra átrakták hozzánk hogy helyettesítsen egy kollégát. Találkoztunk már vele régebben is.Ismer minket. Viszont azt vettem észre egy ideje, hogy mikor jön velem szembe a géppel,ha rápillantok és elkapom a tekintetét, hogy pont nézett, akkor elpillant gyorsan máshova. Hébe hóba jelentéktelen dologgal kapcsolatban szóba áll velem, de amúgy nem keresi a társaságom. Nem is járunk együtt szünetre, se semmi. Karácsony előtt egy héttel szintén nálunk volt kisegíteni a csapatot mert megfulladtunk a munkában. Akkor ismerkedtünk jobban össze utolsó munkanapon karácsony előtt. Szilveszterkor messengeren beszélgettünk kicsit. Mondjuk elég érdekes volt mert elkezdett olyanokat írogatni, hogy egyedül szilveszterezek e? Mert ha igen és szeretnék társaságot akkor ő benne lenne, hogy bulizzunk egyet. Visszautasítottam finoman. Amikor ledöbbentem az az volt, hogy csak annyi kép van rólam fent fbn amennyit lát? Nem e küldök? Leráztam azzal, hogy nem vagyok fotogen alkat es nem szeretek fényképeszkedni.Megkérdezte milyen magas vagyok? Szerinte jó ha kicsi egy nő , neki bejön. Ezután még beszélgettünk filmekről, edzesről stb de abba maradt a beszélgetés. Mikor idén újra idekerült hozzánk az volt az első, hogy elkezdett kerülni, majd egyszercsak munka közben megállított és zavart vigyorral az arcán mondta nekem, hogy ne haragudjak a szilveszteri irkálása miatt de összevissza küldte az üziket amiket nekem akart küldeni azt másnak írta stb stb mert, hogy készen volt nagyon. Mondtam neki nem gond. De látszodott rajta, hogy zavarban van. Nem tudom mit gondoljak az egeszről. Kíváncsi lennék mások véleményére is.
jan. 20. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszterkor randit kezdemenyezett veled, de elutasitottad. Kudarcnak eli meg es balfaszkodik. Te meg most probalod a nezesebol talalgatni, mit erez? Miert nem akkor irtad, hogy most bulizni nem akarsz, de ujevben szivesen talalkoznal vele.
jan. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért offoltad ki ha bejön?... nők🤦‍♂️
jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elzavartad, most mit vársz?
jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elvileg szilveszterkor mikozbe irkalt nekem egy haverjanal volt. Megfordult a fejemben, hogy tenyleg nem komolyan gondolja aniket irogat.
jan. 21. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Miert hulyeskedne ertelmetlenul. Altalanos iskolaban csinaltak ilyet fiuk a kover vagy csunya lannyal szemetsegbol, de kulonben mikor jutna eszebe. Azon kivul ezzel az erovel te is utolag letagadhattad volna, hogy csak hulyesegbol valaszoltal.
jan. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!