Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindent letagad és a szemembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent letagad és a szemembe hazudik ,és még én kérdőjelezi meg az ítélet kepessegem ?

Figyelt kérdés

Elso randin is már látszott, hogy idosem mint ami kint volt de még nem vallotta be .

Második randin derült ki véletlen folytán és csak a véletlennek köszönhető, hogy tudom a valódi korát,akkor se akarta meg meg mondani,direkt vártam.

Utána ismét jöttek a kisebb nagyobb hazigsagok is ,amiket le tagad most engem pocskondiazott ezért mert szóvá mertem tenni .oké!

A másik, hogy tegnap reggel utazott el mondta ,hogy fixen ide ebbe a városba megyek ott szál le a gép ott lesz a haverjaval egy hétig ez a város legyen xy!utána meg egy hétre megy át másik országba legyen svajc()

Reggel írt, hogy svajca-szaltak le és kocsival mennek majd át xy-ba .ez hukyenek nézi az embert ?

Meg ilyen a melós kocsia (terepjaro)erre bent al egy kis Opel.

....

Bocsánat ha kicsit kusza lesz de kicsit ideges lettem .besokaltam az állandó hazudozasbol .


jan. 20. 16:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert szinte minden írásjel elé szóközt teszel, és így jogosan nem vesz komolyan. Én sem tenném!
jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kiszűrni bármilyen releváns információt ebből a kérdésből, de annyi megvan, hogy valaki hazudott, már az ismerkedés folyamán. Az ilyen egyértelműen kuka. Nekem nincs sok "alapelvem" amihez nagyon ragaszkodnék, de az például pont ilyen, hogy a hazugságot nem tűrjük el. Te se tűrd el!
jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Igen eleve a korát is csak véletlen tudtam meg,aztán jött a többi sorban ...ilyen autó, meglatom ,teljesen az ellentéte. (Nem azért mert érdekelt csak lássuk be más is pislogott volna)

El repulok egy x országba, hogy menjek nyaralni a haverommal de közben másik országba utaztam ahonnan kocsival megyek az adott országba (ahova eleve ment elvileg ) nem hiszem ,hogy rossz gépre szalt !!!

Aztán 2 éve élek itthon utána nem mert már 6 de azt is tagadja mint a többit, 3 évig voltak együtt a Csabával utána 5 .... és még holnapig lehet sorolni.

Szerintem nem gondolta, hogy emlékezni fogok de ő mindent tagad .

jan. 20. 17:00
 4/32 A kérdező kommentje:
Csajaval'
jan. 20. 17:00
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Kamugép, kár rá a szót pazarolni.

Magaddal szemben viszont légy annyira igényes, hogy átolvasod amit írsz és javítod.

jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%

"Ahogy szentléleki kameránk látja a távoli Tátra havas csúcsait"

Csak azért tudja ezt megcsinálni veled, mert még mindig elérhető vagy a számára.

jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Lennék igen ha még találtam volna az autokorrektet.

Ezért bocsi de most nem kérek elnézést viszont a választ kossz!

jan. 20. 17:07
 8/32 anonim ***** válasza:
*Bocs, az első mondat nem ide szólt.
jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
6. Már nem :)
jan. 20. 17:07
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem 1-1 füllentés vagy ártatlan kegyes hazugság, ez az ember konkrétan össze vissza hazudozik neked. Emellett még hülyének is próbál nézni. Jellemhiba, és biztos vannak ott még más bajok is bőven, de már csak a folyamatos hazugságokért is kuka kellene legyen. Zárd le és többet ne foglalkozz vele, sokkal jobban jársz!
jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!