Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik titeket zavarna ha kicsit r*bisebb lenne a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Szeretek bulizni, "olyan" ruhákat hordok, sminkelem magam rendesen, járok szépségszalonba, adok az alakomra is elég rendesen.

Ezek után több férfitól is megkaptam, hogy olyan vagyok mint egy k***a, amit nem értek. Csak azért gondolhatják ezt mert kicsit úgy öltözködöm ? Nekem ez tetszik és egyébként nekik is!!! szóval nem értem ezt az álszent szöveget ? Vagy az a bajuk hogy velük nem állok szóba mint pasival ?



2015. júl. 23. 22:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Az a r*bi, aki kacérkodik, meg megcsalja a párját. Arról van szó, hogy akik ilyenek azok általában azokkal a tulajdonságokkal bírnak, amelyekkel te. Ezért az előítélet.
2015. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Élvezem az életet, fiatal vagyok, csinos vagyok, kacérkodok, szerintem belefér! Ráérek még besavanyodni később de elégé bántó amikor ilyenek mondanak rám.
2015. júl. 23. 22:30
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Jól van, ne nekem mondjad. Én csak válaszoltam a kérdésedre.
2015. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
79%
Ribis nővel eleve az jön össze,aki nem komoly kapcsolatot keres. De ha meg ilyen vagy ne csodálkozz ha a pasik csak ki fognak használni és majd nem vesznek komolyan.
2015. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
A ribi kategória elég sokrétű. Ha küldesz képet jobban megállapíthatom a dolgot, de egyébként inkább olyanokra szokás mondani, aki kirívóan öltözködik, hogy felhívja a figyelmét magára a megjelenésével.
2015. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

4. Ezt miből gondolod ??

Minden pasi bukik a jó csajszikra persze hitegetnek minket hogy nem így van de valójában egy csomó megfordul az utcán utánam ha kicsit is kiöltözök vagy buliba megyek.


5. Igen ha tudsz olvasni akkor látod hogy pont ez írtam le igen, kicsit az vagyok na és akkor ? Képet meg minek küldenék.

2015. júl. 23. 22:55
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de én például nem bukom az ilyenekre. Nekem nincs szükségem arra, hogy megcsaljanak.
2015. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Eddig csak egy pasimat csaltam meg, az igaz viszont hogy szeretem a szexet szóval voltam már néhánnyal. De azt se tudom hogy ez miért akkora gond a pasik is pontosan ezt csinálják.
2015. júl. 23. 23:07
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben viszont teljesen jogos, hogy k***ának hívnak.
2015. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem azert fordulnak meg utanad merthogy milyen jol nezel ki stb.Azert,mert pont hogy kint van mindened,es most oszinten,azt melyik ferfi nem nezi meg?Kicsit el vagy tevedve magaddal kapcsolatban,es ebben nem arto szandek van,szimplan egy tanacsom lenne.A kevesebb tobb.De nem a ruhara gondolok,hanem a mutogatasra.Nem kell kipakolnod a melleidet es a fenekedet ahhoz hogy egy IGAZI ferfinak felkeltsd az erdeklodeset,ha mar komoly kapcsolatot szeretnel.Igy csak azt ered el,hogy mindenkinek meglesz a velemenye rolad es egy ferfi sem fog komolyan venni.
2015. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!