Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők és férfiak akik lelakva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak akik lelakva, elhasználva felajánlkoznak 10-20 évvel korábbi "rajongóiknak" azoknak nincs önkritikájuk?

Figyelt kérdés

Volt már olyan veletek hogy fiatalabb korodban vonzódtál egy nőhöz/ férfihez aki akkoriban a csúcs nő/ pasi volt a szemedben, akár beleszerettél, és neki vagy nem kellettél, vagy elhagyott gyorsan.


Majd 10-20+ év múlva lerobbanva, elhízva, kopaszon, rondán, tehénként, akár öregnéniként, fogatlan bácsiként, elválva, 5 gyerekkel egyedülállóként, jön kb. úgy hogy:


"Na jó, adok neked egy esélyt, itt vagyok."


És te nézel hogy ennyinek néz téged, ennyire nem tisztel, hogy most amikor már ronda mint a sz*r akkor már jó lesz neked?



2023. jún. 14. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne haragudj rá.
2023. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Miből gondolod, hogy bárki is, bármikor is, felajánlkozott volna bárkinek is?


Inkább azt írd le, hogy mitől örjöngsz, fortyogsz, amit már nem bírsz magadban tartani. Az írásod annyira kusza, hogy tökéletesen látni az idegi állapotodat.

2023. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Húúú, velem nem történt még ilyen, mert nem használok FB ot, elköltöztem vidékre s teljesen új nevem van, de ez durva....
2023. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem 10-20, hanem 3 😂😂😂


Azt hitte, hogy úgy is akarok vele szexelni, hogy egy büdös szőrös alkoholista dagadt állat lett. Nem jött be a tipp.

2023. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

Talán csak ilyen pillanatnyi szalmaszál effektus ez, mint amikor az elvált fiatal nő kisgyerekkel belemegy mindkettőjük számára méltatlan kapcsolatba a negyvenéves szűzzel.

A valaha város szépe megkörnyékezi az egyszerű kisnyugdíjast aki ezermester és melegszívű és persze van lakása.

Lehetne még sorolni.

2023. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

# 4


3 éve alatt így eltorzult???

2023. jún. 14. 19:09
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6

Én sem akartam elhinni... Még boldogan mentem is vele találkozni, hogy milyen jó lesz végre. Anno azzal koptatott le, hogy élni akar. Úgy látom sikerült neki. +30 kiló, püffedt, borvirágos arc, dzsumbuly a hónalján, nyakszőr, hiányos bajuszkezdemény és orrfacsaró izzadságszag. Csak álltam és meg sem tudtam hirtelen szólalni. Pedig egy helyes, igényes srác volt. És úgy viselkedett, mintha teljesen legit lenne ugyanonnan folytatni.

2023. jún. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
7-es amúgy olvastad azt a kérdést ami akatt egy szőrös nőt emeltek gyk-n piedesztára hogy milyen flancos marhaság a szőrtelenítősdi, meg hogy mekkora nyominger aki elvárja a csupaszságot??
2023. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
Szerencsére nem
2023. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ilyen hosszú idő után, de volt ilyen élményem. Volt egy pasi, aki válófélben volt, amikor megismertem. A feleségének tudtam, hogy van egy alakuló kapcsolata, így biztos vokt, hogy nem kamu. Aztán történt valami és a pasi lezárta velem, mondván, hogy a feleségével valahogy összegabalyodtak egyik nap és talán menthető a házasság. Megértettem, sok boldogságot kívántam. Fél év múlva megkeresett, hogy kezdjük tiszta lappal. Hogy csak nekem tűnt úgy, mint aki lepattant, vagy mindig az volt, csak rózsaszín szemüvegen keresztül láttam, nem tudom. Lényeg, hogy nevetségesnek éreztem a pedálozását. Az futott át bennem, hogy mennyire kell, hogy vastag bőr legyen a képén, hogy miután lepattintott, most mégis kellenék, mert az A terv befuccsolt. Udvarias voltam, de elhajtottam.
2023. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!