Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszekedéskor elvonul napokra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedéskor elvonul napokra? Egy gyereket sikerült kifognom?

Figyelt kérdés

Mintha nem tudná intelligens módon megoldani a problémát. Szerinte csak hisztizem és hagyjuk egymást békén.

Ez kész agybaj!

Mit tanácsoltok?



jan. 25. 08:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Kérdés mennyiszer és hogyan veszekedtek. Vagy vitáztok inkább. Mi lenne hogyha inkább leülnétek harag nélkül beszélgetni mindketten és megoldani a problémá(ka)t?


Miért gondolja, hogy hisztizel?

jan. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát azt ő tudja. Nem hülye ember, mégis annyira feludegesíti magát ha probléma adódik, hogy egyszerűen csak gőzólög és neki le kell hűtenie. Kommunikációs problémákon.
jan. 25. 08:34
 3/18 anonim ***** válasza:
De írjad már, hogy miről veszekedtek a jó Isten áldjon meg, milyen gyakran veszekedtek és hogy kinek milyen az álláspontja.
jan. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok mindössze? (Gondolom, hogy 40 év alattiak.)


Van egy olyan vígjáték fajta, hogy: "A feleség 40-nél kezdődik..." Ki volt plakátolva sokáig a metróállomások mozgólépcsőjénél ez a műsor.


Hogyan szocializálódtatok gyermekkorotokban? Legalább egyszer találkoztatok már egymás szüleivel?

jan. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Én lefogadom, hogy tényleg hisztis vagy és hamarosan lelép mellőled, mert nyugodtan élni nem hagyod.
jan. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
Sok pasi van akinek csak az kell ha a nő vigyorog ellenben ha baja van addig meg elkeruli.
jan. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Volt kapcsolatom ilyen férfival. Bármit felhoztam, hogy nem tetszik vagy nem teljesítette, amit megbeszéltünk, közölte, hogy ő fáradt a hisztihez és napokra eltűnt.

Nem érdemes húzni az idődet ilyennel. Neki az kell, hogy valaki állandóan bólogasson és ne legyenek elvárásai. Ha problémád van, akkor hisztis vagy.


Én azóta rég férjhez mentem, ő még mindig egyedülálló. Gondolom most senki nem hisztizik neki.

jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Azért ilyen szinthez már két rosszul kommunikáló ember kell.


Olvasgasssatok pár alap könyvet, mint pl az asszertív kommunikáció. Ez segít elkerülni a játszmázásokat. És hát ja, a játszmákról os sok könyv íródott.


És jó lenne, ha tudnártok egymás szeretetnyelvét is, így könnyebben elviselitek egymást.

jan. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Leclerc ***** válasza:
63%
Igen ez egy gyerek, szakíts vele a magad érdekében!
jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Később lesz meg a következménye, ha semmit nem beszéltek meg. Mi a férjemmel mindent a szőnyeg alá söpörtünk, hamar meg is csalt, majd engem okolt mindenért. Kommunikálni kéne.
jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!