Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nő miért nem tudnak szakítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő miért nem tudnak szakítani ha gyereket akarnak?

Figyelt kérdés

Ha egyszer gyereket akar akkor miért nem lép mikor kiderül hogy a másik nem akarja?

Miért marad évekig és hisztizik hogy

-dehát mért nem?

-meg ez milyen jó lessz!

-meg majd benő a fejed lágya!


És a végén még az én nyakamba várna hogy miattam vesztegette az idejét.

Hát fenét én megmondtam hogy nem lessz.



2022. ápr. 11. 11:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
És te miért nem tudsz szakítani? Az, hogy közlöd, hogy de nem lesz, és maradsz vele, csak további reménykedésre ad okot neki.
2022. ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Te pedig nem tudsz helyesen fogalmazni. Ez a "nő miért nem tudnak" rész felért egy "le fog kelleni állítani a motort"-al. De mentségedre szolgáljon, hogy te nem vagy TV-s kommentátor, mint Palik volt anno.


De attól még kár fikázni valamit, külön kérdés körítésében, és nem első alkalommal. (Gyengébbek kedvéért - ez a szar fogalmazás átüt a sorozatkérdező összes bohózatán)

2022. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

1. Nekem nagyon jó gyerek nélkül vele. Minek keressek másikat?


Egyébként most hogy jobban rákezdte szét is mentünk.

2022. ápr. 11. 11:33
 4/30 anonim ***** válasza:
45%
Miért vagy irigy? Azért nem akarsz gyereket mert költeni kell rá a pénzt.
2022. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor probléma megoldva.

Miért keress? Mert ezt hallgathatod évekig, vagy ezt élvezed?

2022. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Edricus, ne akadj ki. Emberek tömegei a félanalfabétizmus szélén állnak, képtelenek értelmesen megfogalmazni egy mondatot.
2022. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
fuh bmeg
2022. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
7%
Biztos gyengeelméjű volt a pinnus, ezért nem értette meg, hogy nem akarsz gyereket.
2022. ápr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

tudod, ez normál esetben úgy néz ki, hogy időnként beszélgettek a jövőbeli elképzeléseitektől. és ha úgy látjátok, nem lehet őket összeegyeztetni, akkor kerestek olyan partnert, akivel várhatóan sikerül, és feldobjátok a szakítás lehetőségét. bármelyikőtök.

oké, hogy te vagy az, akinek teljesen megfelel a mostani gyermek nélküli állapot - de ha az is teljesen megfelel, hogy tudod: a párod tök mást szeretne és folyamatosan boldogtalan, akkor neked nem igazán való párkapcsolat.

2022. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

9. Nem való? nem való? :(

Minek kell nektek ennyire gyerek? Hátam közepére nem hiányzik ez az egész.

2022. ápr. 11. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!