Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a szándéka a férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a szándéka a férfinak, ha azt írja a nőnek, akit látásból ismer, személyesen nem igazán, hogy feltűnő jelenség, meg kérdezgeti, hogy mit szeret csinálni szabadidejében?

Figyelt kérdés

Facebookon jelölt be, bejárt a munkahelyemre régen ahol dolgoztam.

30 feletti a pasi.

Majdnem mindennap ír, hogy ha ráérek beszélgessünk.


jan. 26. 08:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedni akar. De ebből még nem lehet tudni, hogy pontosan miért. Lehet, hogy csak szexelni akar, lehet, hogy kapcsolatot akar. Nyilván az is fontos, hogy a nő és a férfi egyáltalán egyedülálló-e.
jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ez creepy. Ez a rádakaszkodás és a kéretlen írogatás is. Én úgy lennék vele, hogy ha akar valamit, akkor hívjon el egy kávéra valahová és beszélgessünk szemtől szemben. Nem bírom az ilyen ólálkodó pasikat.
jan. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2,szerintem te az ólálkodás szóval sem vagy tisztában.Ott írja,hogy beszélgetni akar vele.
jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
#3 Az, hogy minden nap kéretlenül írogat neki, szerintem igenis ólálkodás. Ha beszélgetni akar vele, legyen annyira tökös, hogy elhívja valahová.
jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
4: Szerintem nem írta a kérdező, hogy kéretlenül vagy hogy neki az ellenére lenne.
jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
5,szerintem sem.Vicces,hogy már egyeseknek az is baj,ha elhívják őket.Amúgy meg ott a tiltás gomb már mindenhol.
jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

"Majdnem mindennap ír, hogy ha ráérek beszélgessünk." - nekem ez elég kéretlennek tűnik.


"Vicces,hogy már egyeseknek az is baj,ha elhívják őket" - pont az a baj, hogy nem hívja el a nőt, csak írogat neki állandóan.

jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7,honnan tudod,hogy mit ír?Amúgy a tiltáson mit nem értesz?
jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mindig megkérdezi, hogy ráérek e a beszélgetésre, mert ha nem akkor nem akar zavarni ha van vmi dolgom.
jan. 26. 11:54
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
#8 Semmit nem reagáltam a tiltással kapcsolatban, nem tudom, honnan szeded, hogy nem értem. Nem tudom, mit ír a csávó, annyit írtam, hogy ez nekem creepy, számomra ez ráakaszkodás és kéretlen írogatás lenne. Velem is csináltak már ilyet és ehhez hasonlót, én nem kérnék belőle. Ha a kérdezőnek ez oké, akkor oké. Nekem nem lenne az.
jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!