Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex előtt vagy után mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex előtt vagy után mondjátok ki inkább, hogy hivatalosan is együtt vagytok?

Figyelt kérdés
jan. 28. 10:07
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
16%
Nekem fontosabb a szerelem, a csók, és az érzelmek. Még havi 1 szex is elég lenne. Ti nől vagytok általában annyira a szexre gerjedve.
jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
56%
De miért magadból indulsz ki? Más másképp érez. Attól még nem szexfüggő. Most írtam, hogy nem vagy normális azért, mert nincs normális libidód?
jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
21%
Akkor miért csak a férfiakra mondják hogy szexuális predátor? Ti is azok vagytok lányok, csak ti olyanok vagytok mint a húsevő növény. Passzív-agresszív.
jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
69%
Én pl soha nem állítottam egyszer sem, hogy havi egy alkalom elég és csak a romantika fontos. Férfiak és nők téren is nagyon különböző igények vannak. Olyat kell keresni, akivel ezek egyeznek.
jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
21%
Ezek szerint a legtöbb nő csak a vaginájával gondolkodik. Egész nap csak a szexen jár az eszetek, és még a férfiakat meritek kritizálni. Szánalmas.
jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
55%

Ilyet az égvilágon senki nem irt. Azért, mert valakinek normális, felnőtt nohoz méltó vágyai vannak, meg nem csak a szexre tud gondolni

Te gondolkodsz végletesen.

jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
21%
Általában a férfinak fontosabb a szerelem a nőnek pedig a szex.
jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
56%
27-altalaban pont, hogy nem.
jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
21%
A nők azok akik farok méret alapján választanak férfit, szóval nekik fontosabb a szex. A legtöbb nő napi szinten igényli.
jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
56%
29-igen, mert a férfiaknak egyáltalán nem fontos a nő külseje, ilyen-olyan mérete, igaz? Csak a belső értékek 🤣🤣
jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!