Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok mikor vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok mikor vannak együtt valakivel, akik "hivatalosan" már nagyon régóta szinglik?

Figyelt kérdés
Sok szép, fiatal, tizenéves végi vagy huszonéves eleji korú lányismerősöm van, és közülük sok olyan van, akik már évek óta szinglik, sőt, a többségüket sosem láttam még pasival, soha nem is említik, facebookon sincs kint. Az ilyenek mit csinálnak? Egy részüknek gondolom van párja valójában, csak nem hangoztatja. És akinek régóta nincs? Az eljár egyéjszakás kalandokra fűvel-fával dugni? Akkor a hosszú évek alatt jó sok partnernek szétnyitotta a lábát, mert én olyanról szinte sosem hallok, hogy egy szép, fiatal csaj 1 évnél több időt eltöltött szex nélkül.

2016. nov. 2. 15:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor a hosszú évek alatt jó sok partnernek szétnyitotta a lábát, mert én olyanról szinte sosem hallok, hogy egy szép, fiatal csaj 1 évnél több időt eltöltött szex nélkül." =>

És rajta kívűl kire is tartozik ez? Talán rád? Esetleg a szomszédjára?

2016. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve vagyok szingli, és senkivel sem feküdtem le, mert nem megyek bele kalandokba. Nem mondom, hogy nem hiányzik a szex, de hát most mit csináljak, ez jutott. Akikkel randizom, velük sosem jön össze a dolog, mert mindig rosszul alakul valami.
2016. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem várom el, hogy megmondja nekem, de szeretném tudni, mert annyiban tartozik rám, hogy ez alapján is ítélek meg valakit, és akinek már sok szexpartnere volt, azt reflexből mellőzöm.
2016. nov. 2. 15:45
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Én ismerek több éve cölibátusban élő nőket. Vannak, akik képtelenek egyéjszakásban ellazulni, ezért nem is keresnek alkalmi partnert. És ugyanezen zárkózottságuk miatt tartós partnert is nehezen találnak, aztán ahogy telnek a hónapok, évek, egyre és egyre nehezebben tudják eladni magukat. Illetve vannak, akik voltaképp el sem tudják felejteni az utolsót, és be is kattannak. Sajnos vannak nők, akik simán elvannak évekig szex nélkül: házasságban is, nehogy szingliként!
2016. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagyok, 15 évesen volt először-azótautoljára pasim, vele sem voltam olyan hosszú ideig, hogy lefeküdjünk. Egyéjszakás kalandom nem volt, és nem is vágyom rá. Most jól elvagyok egyedül, én nem hajkurászom a szerelmet.


(Privátokat nem kérek, voltam már innen randizni és kösz elég volt + éltek már vissza itt a nevemmel és azt sem szeretném megint)

2016. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Mikor én szingli voltam hosszabb-rövidebb ideig, akár pár hónapig, akár pár évig, akkor azt csináltam, hogy masztiztam, és ennyi. A szex még mindig nem szükséges létfenntartáshoz. Nyilván nem örülök, ha mellőznöm kell, és nyilván hiányzik, de természetesen ki lehet bírni, nem pusztulok bele.
2016. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi közöd van hozzájuk?

Én mondjuk 25 vagyok kb 1.5éve szingli ,van szexkapcsolatom. Lehetett volna komolyabb is ,de azért dobott ki a pasi ,mert nem beszélek eleget

2016. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen volt egy komolyabb párkapcsolatom, aztán 5 évvel később jött a következő. 1-2 randi volt, komolyabb nem. Persze beleugorhattam volna a faszba kínomban, de minek? Ennél többre tartom magam, és jobban bírok magamnak parancsolni (hahó, a nők nem a barlangos testecskéik körül keringenek!). Megérte, van komoly párkapcsolatom azóta.
2016. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

22 vagyok, 3 éve nincs barátom, azaz 3 éve nem is szexeltem. Kötve hiszem, hogy én ettől valami ufó lennék a kutyának sem kell. Tudatosan zárkóztam el a kapcsolatoktól, besokalltam és egyedül akartam lenni. És nem, nem megyek bele semmilyen egyéjszakás kalandokba, sem szexkapcsolatokba. Számomra az ilyen szóba sem jöhet.

Én csak kapcsolatban tudok szexelni, olyan emberrel akit szeretek és viszont szeret, akiben megbízhatok stb.

Nyilván hiányzik a szex, de belehalni nem fogok.

2016. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
aki a kutyának sem kell*
2016. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!