Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódíthatnám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám meg a csajt ha nem jövök be neki külsőre?

Figyelt kérdés
Van egy lány a fősulin akivel összehaverkodtunk, és elég sok időt töltöttünk együtt az utóbbi hetekben. Nem mondtam neki el rögtön hogy járni szeretnék vele, de azt hittem vette a lapot. Azt is tudja hogy nincsenek lány barátaim szóval már ezért is tudhatta volna. Többször elhívtam már kajálni, és mikor próbáltam volna lépni akkor ő bejelentette hogy csak barátként tekint rám, és nem tudta hogy én többrt akarok. Nem értettem mert láttam rajta hogy kedvel, de egy barátnőjétől megtudtam hogy nem tetszek neki pasi, és ezért nem akar tőlem többet. Járok terembe edzeni, jól öltözködöm, szóval nem tudom mit tehetnék még. Megalázva érzem magam kicsit, de nem akarom feladni nála. Szerintetek sikerülhet valahogy?

jan. 28. 11:05
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
* nem tetszek neki (mint) pasi
jan. 28. 11:08
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt engedd el.
jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ha nem vagy az esete.
jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy sportos vagy meg jól öltözöl nem fogsz minenkinek bejönni, akármilyen meglepő.

Ahogy a fentebbi pélada mutatja. Valószínűleg emberileg sem figtad meg jobban, mert az kompenzálná valamennyire a dolgot. De így, hogy kijelentette esélyed sincs.

jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Neked tetszik minden nő, aki edzeni jár? Ugye, hogy nem.
jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
16%

totálisan le mész simp - be talán az segít, legalábbis láttam erre példát, hogy a gyerek így ért célt.


én sosem tenném, keresnék mást.

jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
#6 Az max akkor működik ha közben végignézed hogy másik pasik kezelgetik majd dobják, akkor lesz esélyed.
jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, fogadd el, hogy nem vagy az esete.
jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

Soha esélyed sincs vagy nem lesz. Kivéve ha dagadt férfiatlan béka vagy, és lefogysz+kigyúrod magad.


De az ő szemében jó eséllyel nem változol. Legtöbb amit elérhetsz, egy szánalomdugás.

jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ha emberileg nem fogtam meg akkor miért szerette velem tölteni az idejét, és érezte jól magát velem? Mindig örömmel fogadta a meghìvásom, és volt hogy ő hozta fel hogy menjünk el kávézni stb. Nem hanyagolom el a külsőm. Ez volt a lényeg. Ezért kérdeztem hogy szerintetek hogyan hódíthatom meg, mert nekem ő fontos, és nem szeretném feladni. Talán volt már nálatok is olyan hogy a pasi nem jött be, de volt benne valami ami vonzott. Lehet korán léptem nála.
jan. 28. 11:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!