Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódíthatnám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám meg a csajt ha nem jövök be neki külsőre?

Figyelt kérdés
Van egy lány a fősulin akivel összehaverkodtunk, és elég sok időt töltöttünk együtt az utóbbi hetekben. Nem mondtam neki el rögtön hogy járni szeretnék vele, de azt hittem vette a lapot. Azt is tudja hogy nincsenek lány barátaim szóval már ezért is tudhatta volna. Többször elhívtam már kajálni, és mikor próbáltam volna lépni akkor ő bejelentette hogy csak barátként tekint rám, és nem tudta hogy én többrt akarok. Nem értettem mert láttam rajta hogy kedvel, de egy barátnőjétől megtudtam hogy nem tetszek neki pasi, és ezért nem akar tőlem többet. Járok terembe edzeni, jól öltözködöm, szóval nem tudom mit tehetnék még. Megalázva érzem magam kicsit, de nem akarom feladni nála. Szerintetek sikerülhet valahogy?

jan. 28. 11:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valakit kedvel egy lány, nem biztos, hogy kapcsolatot is akar tőle. És nem csak akkor, ha van pasija.

A nők is úgy működnek, hogy barátkoznak emberekkel. De nem akarnak minden egyes baráttól többet, ha épp szinglik. És simán van, hogy van öt fiú barátja, de egyikkel se jönne össze.

Ne erőltesd, nagyon gáz és kellemetlen, amikor valaki nem érti, hogy nem.

jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Jó akkor hadd kérdezzek fordítva. Te együtt lennél egy csajjal aki állandóan rád nyomulna, mikor te nem akarnál vele kapcsolatot, max barátságot?? Nem éreznéd kellemetlennek??
jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Pedig biztos voltam benne hogy vonzódik hozzám. Mindíg kedves volt és barátságos. Felhívott a saját lakására pezsgőzni is. Tisztázhatta volna előbb is hogy csak ennyit jelentek neki.
jan. 28. 14:02
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt el kell engedni, semmi értelme erőltetni a dolgot
jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen típus a csaj.

Rengeteg szép lány van ronda palival leginkább a pénzért


Én nagyon érzékeny vagyok, utánam jöhettek évekig is, milliárdos család gyerekeként

Nemet mondtam mert nem volt jó pasi külsőre

jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"Mindíg kedves volt és barátságos"

Tehát jól nevelt, normális ember. Ez ennyit jelent. Nem azt, hogy többet akar.

jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Legyél rámenős, de ne nyomulós.

Udvarolj neki, de más lányoknak is.


Milyen magas vagy?

jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!