Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi következik egy nőről való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi következik egy nőről való lemondás után?

Figyelt kérdés
Mikor egy férfi feladja, lemond egy nőről, akkor az egy tudatos döntés neki? És mondjuk ugyanannyira akarja a nőt, de direkt nem tesz már semmit? Vagy olyankor teljesen meg is szűnik az érdeklődése a nő felé?
jan. 28. 17:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván nem szűnik meg. Csak nem tesz semmit.
jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Probálja figyelmen kivül hagyni kerüli ha lehet probál új nőkkel ismerkedni hátha kialakul valami érzés más iránt. Sajnos én is ebben a cipőbe vagyok :(
jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Alábbhagy a lelkesedés, az biztos. Egyfajta kudarc élmény keletkezik, ami kötődik majd a nő személyéhez (jobb esetben csak ehhez az egy nőhöz).
jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
És igen tudatos döntés.
jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Változó, attól függ miért mond le róla.

Pl ha nekem tetszett valaki, ezt valamilyen módon tudomására is hoztam, de nem reagált rá, akkor szerencsére meg is szűnt az érdeklődésem iránta. Olyan is volt, hogy a nőt is érdekeltem, de kapcsolatban élt, amit nem szüntetett meg számomra túl hosszú idő után sem. Akkor tudatosan döntöttem, hogy lemondok róla, sokáig akartam volna még, de direkt nem tettem semmit.

jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ja és még olyan volt párszor , hogy egy darabig ismerkedtünk, találkozgattunk, aztán kiderült, hogy én nem akarok többet,ő viszont igen. Ilyen esetben elvesztettem az érdeklődésemet, aztán valahogy elmaradtunk egymás mellől. Általában nem egy határozott döntés volt ez, mert nem is volt konkrét bajom egyikkel sem, csak valami hiányzott. Amikor egy ilyen kapcsolat aztán végleg befejeződött, akkor néhány esetben elbizonytalanodtam, hogy jól tettem-e, hogy hagytam.

#5

jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Számbavettem a lehetőségeket, pro és kontra. Aztán arra jutottam, hogy elengedem. Persze, attól még ugyan úgy kívántam a lányt.

De sikerült idővel elengedni a dolgot és mostmár többnyire semleges.

jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Azt nem írtam, de főként olyan helyzetben érdekel, mikor még a lemondás "eseménye" után is rendszeresen látod, mert pl. nem tudod maximálisan kerülni vagy befolyással lenni arra, hogy összefutsz e vele.

jan. 28. 19:44
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha valakiről lemondok annak oka van, tehát szándékosan nem is kerülök vele olyan szituációkba ami érzelmileg megkavarhat.

Attól hogy látom, vagy rámköszön én meg vissza még nem változik semmi. Tudatosan nem gondolok rá, ennyi.

jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#9 jah, ezt a tudatosan nem gondolok rádot tanitaná már nekem is meg valaki, engem egy ilyen kinoz már 3 éve, hónapokig nem jelentkezik majd, ismét felbukkan, és dönt mindent, ezt hogyan kell, hogy ne jöjjön vissza megint az ami előtte volt, hogy csináljátok?
jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!