Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi következik egy nőről való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi következik egy nőről való lemondás után?

Figyelt kérdés
Mikor egy férfi feladja, lemond egy nőről, akkor az egy tudatos döntés neki? És mondjuk ugyanannyira akarja a nőt, de direkt nem tesz már semmit? Vagy olyankor teljesen meg is szűnik az érdeklődése a nő felé?
jan. 28. 17:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy olyan, kb 2 éve, hogy a lánnyal megszakítottuk a kapcsolatot, de egy helyre járunk edzeni. Hetente többször találkoztam vele ott. Féltem, hogy milyen lesz az első ilyen találkozás, de úgy tűnik jól tudom kezelni, tudatosan nem foglalkoztam vele és rövid idő után, (kb 1 hónap) már nem is érdekelt a dolog. Azóta is egy helyen edzünk, a távolságtartás megmaradt.
jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha jól értem nő vagy. Ez a vonat elment, bár nem tudni miből érzékeled, hogy lemondott rólad, de ha eszerint viselkedik, szerintem hagyd. Ha most meg elhúzod a mézesmadzagot, mert zavar hogy elvileg már nem érdekled, az nem lenne fair. Gondolom eddig szrtál rá de hiányzik a figyelme. Ne jatsz vele.

Elnézést, ha rosszul gondolom a szitut!

jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Valamit nem értek! Próbálkozott, aztán feladta, és tájékoztatott erről? Vagy hogy? Másként honnan tudsz a lemondásról? Hogy adta tudtodra?
jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
13, nem tájékoztatott, de látom rajta.
febr. 1. 02:32
 15/19 anonim ***** válasza:
Eltávolodas, tudatos lemondas
febr. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor itt az a helyzet, hogy rólad lemondott valaki. A kérdés az, hogy miért mondott le. Eddig érdeklődött, de te semmit nem reagáltál?
febr. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 NTBS ***** válasza:
Volt ilyen. Idővel túllép rajta az ember.
febr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Esélyes hogy szimplán csak beleszeretett másba és nem kell aggódnod, hogy rajtad agyal továbbra is. Kérdés hogy melyik zavar jobban, ha továbbra is koslat utánad, vagy ha közömbössé válsz számra. Ha utóbbi, akkor új rajongót kell keresned.
febr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"nem tájékoztatott, de látom rajta"


Ha nem nyitottal vissza fele akkor ez szerintem normalis a ferfi reszerol.

Sok no ugy van, hogy probalkozik nala a ferfi egy ideig a no is azt a latszatot kellti mint ha neki is be jonne, viszont ezt egy egy falal maga kore huzva teszi. Aztan jon az a resz mint esetedben te leszel aki csodalkozik azon ha nem teper erte mas feleslegesen mert le se xartad.

febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!