Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy írt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy írt?

Figyelt kérdés

1,5 évig voltunk együtt kisebb kihagyasokkal. Volt rá példa, hogy szakítottunk rá egy hétre hogy miért kerestem (én nem kerestem) aztán hogy hiányzom stb... szóval kb csak egy ürügy volt hogy miért "kerestem" arra is volt példa, hogy szakítottunk rá kb 3 hétre hogy beszelhetnénk olyannal szeretne beszélni akiben bízik, aztán mikor írtam, hogy persze egyből hogy van e valakim hogy én hiányzom neki adjunk egy új esélyt a dolognak stb...

11 hónapja, hogy szakítottunk. Ma írt egy üzenetet WhatsAppon hogy miért kerestem skypon aztán rá 5 percre hogy mindegy is ne keressem legyek boldog. Nem rémlett hogy valaha is kerestem volna skypon míg együtt voltunk se. Csak az online oktatás miatt töltöttem le és a suli végével le is töröltem. Kivancsisagból újra telepítettem és nézem 2 új üzenet volt rajt:

augusztus 18.

???

Miért kerestél?


Már letettem róla mindíg ugyan az a duma és mindig ugyan az a vég (tarskeresok, szakítás aztán béke, ha nincs szex akkor harag)

Ismét lehet valami a háttérben? Vagy mi lehet az oka? Én látok bele túl sokat a vele kapcsolatos tapasztalataim miatt?



2020. szept. 5. 21:03
A kérdező szavazást indított:
Én látok bele sokat
Ismét egy próbálkozás
Nem tudom
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit agyalágyultnak tűnik. Ha akar valamit, akkor keressen egyenesen, ne úgy hogy a te állítólagos keresésedre hivatkozik.
2020. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Zaklat konkrétan.
2020. szept. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak azt furcsállom, hogy azóta semmi (nem mintha hiányozna) meg sem nézte, hogy vissza írtam, hogy nem kerestem. Ezért merült fel a kérdés, hogy én látok e bele sokat.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2020. szept. 6. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem látsz bele sokat, nem felejtett el, és most ilyen hülye ürügyekkel zaklat.


"szakítottunk rá kb 3 hétre hogy beszelhetnénk olyannal szeretne beszélni akiben bízik, aztán mikor írtam, hogy persze egyből hogy van e valakim hogy én hiányzom neki adjunk egy új esélyt a dolognak stb..."


Igazi gyökér.

2020. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!