Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele kellene néznem?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy rossz megérzésed a kapcsolatottak kapcsoladban. Meg kérnéd a párod hogy bele nézhess a telefonjába? Ha úgy érzed van valaki más.
jan. 28. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Csak elkérném a mobilját, használni a kamerát vagy bármit. A reakció mindent elárul, bele se kell nézned. Egyébként a megérzés nem szokott csalni. :/
jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Ez nagyon nehéz döntés.

Ha ilyet csinálsz, a bizalom örökre elveszett.

jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem akkor veszett el a bizalom, ha ilyet csinál. Egy kapcsolatban egymás testnyílásaiban turkálunk, mitől privát vagy tabu a telefon? Persze nem kémkedni vagy kutakodni kell, de teljesen magától értetődő, hogy ha elkéri a párom a mobilomat akkor gondolkodás nélkül odaadom. Miért ne tenném? Nincs titkolnivalóm. Ha vonakodva adom oda vagy számonkérem, akkor azért van oda a bizalom, mert rejtegetek valamit.
jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

2 - ha bele akar nézni, már akkor/azelőtt elveszett a bizalom.

Itt már valami nagyon nem OK.

jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem teljesen tök min, hogy kutakodsz, elkéred a telót, mert úgyse bízol benne meg és hiába nem találsz benne semmit attól még ugyanúgy nem fogsz neki hinni.
jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Úgyhogy jobb szakítani. Lemaradt bocs.
jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha már ilyen szinten nincs bizalom, akkor valószínűleg tényleg jobb szakítani.
jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Gyakorin ha a párod gyanúsan viselkedik, még te vagy a hibás ha bizalmatlan vagy. Véletlenül sem az, aki dugdossa a telefonját, képernyővel lefelé rakja le, elfordítja ha ott vagy mellette, későn ér haza mostanában, nincs kedve dugni, nem akar közös programokat, ignorál, neeem, csakis az aki nem akarja hogy átcsesszék a fejét. Pedig a bizalom kétoldalú dolog, ha a párom bele akar nézni a telefonomba, nézzen, én pedig elgondolkodok hogy hogyan viselkedtem az utóbbi időben, mi az ami miatt megingott a bizalma.
jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyanúsan viselkedik? Dugdossa a telefonját, kijár tefelonálgatni? Először figyelném a jeleket.


Egyébként volt férjem kiakadt, mikor egy óvatlan pillanatban belenéztem a telefonjába és lebuktattam (100%-ra tudtam), és még kiabált, hogy neki nincs magánélete🥲🤣

jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Hm... Ha nincs mit rejtegetni, akkor nem kellene, hogy nagy ügy legyen egyáltalán a kérdést átgondolni sem. Viszont ha meg bízol benne, nem is merül fel a kérdés. Ha elkéred és nincs benne semmi, egy életre megjegyzi. Ha elkérnéd, de van benne valami úgysem adja oda. Ha nincs benne semmi, de oda adni nem akarja, akkor valószínűleg már a kérdés is sérti. Te meg tovább aggódsz, ami miatt tönkre megy a kapcsolat.
jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!