Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy utcán nézett téged egy lány?

Figyelt kérdés
Hogy történt, mi lett belőle?
febr. 2. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Buszon volt, nem lett semmi. Éppen barátnőmmel utaztunk, a lány feltűnően bámult.
febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, általában tömegközlekedésen szoktam észrevenni, ha csak sétálok úgy nem is nagyon figyelem hogy ki jön szembe, de biztos akkor is előfordult már. Ezekből viszont nem szokott lenni semmi, mert fiúként nekem kéne odamennem, de elég idegen helyzet nekem. Szerintem picit olyannak tűnnék, mintha kétségbeesetten keresnék valakit barátnőnek és az első lány, aki nem kapja el a tekintetét jó is lesz. De mivel nincs így és nem is feltétlenül szerettem volna eddig odamenni hozzájuk, így hát nem lett semmi😁
febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A.Nem neztem vissza . B . Nem lett semmi mert nem jott oda.
febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,tegnap több csaj is nézett utcán.Buszon is,már megszoktam:)
febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb. minden nap, pedig nincs bennem semmi szokatlan vagy feltűnő. Az emberek kíváncsiak, megnéznek más embereket minden hátsó szándék nélkül is.
febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, én elsőre nem szoktam lépni, aztán nem szoktam látni...
febr. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!