Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előttem sétált egy szép lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előttem sétált egy szép lány aztán láttam melyik házba megy be. Nagyon jól nézett ki, mindene kifogástalan volt. Nem mertem odamenni hozzá. Hogy tudnám felvenni vele a kapcsolatot? 23/F

Figyelt kérdés
Mégse csöngethetek be hozzájuk azzal hogy a szép lányt keresem.

2018. márc. 12. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Visszaemlékszel, hogy mikor ment be és amikor nagyon sok időd van akkor odaülsz egy közeli padra és sasolod majd mgszólítod. Ez még mindig jobb megoldás mintha boldog, boldogtalant zaklatnál vagy mindenkinek egy cetlit dobnál a postaládájába a számoddal amivel utána visszaélhet bárki idegen.


Bár elég sanszos, hogy vagy a barátjához ment szexelni vagy van barátja. Ha annyira kifogástalan volt akkor 99% az esélye, hogy másnak is szemet szúrt és kevés gyönyörű lány szeret magányosan tengődni.

2018. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Hogy lehet Jaguar válasza 0%-os ha hasznosra jelöltem? :D Meg amúgy teljesen korrekt válasz, mi baj vele?
2018. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

#2 mit nyalizol :D

Nem változik meg rögtön a százalék, miután a zöld kézre nyomtál.

A legtöbben el se olvassák a válaszait, csak meglátják a nevét és nyomják a pirosat.

2018. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kapunyitásból megítélve ő lakik ott de persze esélyes hogy van barátja mert tényleg olyan lány aki után minden srác megfordul.
2018. márc. 12. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Küldesz neki egy levelet
2018. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!