Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nárcisztikus exem zaklat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nárcisztikus exem zaklat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki azzal jönne ''amíg nincs diagnosztizálva hogy nárcisztikus addig nem mondhatjuk rá'', valóban nincs diagnosztizálva, viszont jeleket észre vettem rajta, hogy valószínűleg az.


Amikor valaki belekerül ebbe, és észreveszi valami nem oké, okkal vet véget ennek.


A no contact-ot sikeresen alkalmaztam eddig, tiltottam mindenhonnan ahonnan lehetett.


És tudja le van tiltva, mégis egyik nap láttam írt sms-t amiben írta látott engem és szeretett volna üdvözölni.


Én nem láttam, kissé aggasztó és idegesítő.


Talán azzal tenném a legjobbat, hogy ignorálom és telefonszámot cserélek.


Vagy írjak vissza és mondjam meg hagyjon békén ne keressen?


Vagy jelentsem fel?


Vagy tartsam a no contact-ot és ne törődjek vele?


Vissza menni semmi de semmi esetre nem akarok hozzá, kizárt.


(Akinek ez túl hosszú, ne olvassa végig hanem menjen tovább, a hasznos válaszokat köszönöm).



febr. 3. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Blokkold telón és ha felbukanna mondd meg neki hogyha nem hagyj békén rendirseghez fordulsz.
febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Sok embernél vannak jelek, attól még nem lesz nárcisztikus valaki. Le kéne állnod nagyon komoly személyiségzavarokkal "diagnosztizálgatni" embereket, csak azért mert utálod őket. Semmi rálátásod nincs a témára, csak megnéztél egy tiktok videót. Rengeteg szemét ember van, de a harmaduk se beteg.



Ignoráld, ha tovább zaklat pedig jelentsd fel.

febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
2es kérte a kérdező hogy a hozzád hasonló, önálló kritikus gondolkodásra képtelen emberek ne reagáljanak. Ezek szerint az értő olvasás se megy neked.
febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Attól még hogy nem tetszik neki, nem normális valakit nárcisztikusnak nevezni. Te meg úgy néz ki képtelen vagy értelmezni, hogy szabályba ütközik hogy ha csak veszekedni akarsz, szóval jelentettelek.
febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon is blokkolhatod
febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon is le lehet tiltani.
febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Cserelj szamot . Ne irj neki.

Tipukus narcisztikus fereg az illeto exed.

febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!