Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok még mindig vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok még mindig vele?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akibe szinte szerelmes voltam, kölcsönösen indult de ő meggondolta magát. Elfogadtam, nagyon mélyen voltam hónapokig, majd elkezdtem ismerkedni. Az én ismerkedésem hosszú volt, ellenben kínkeservesen rossz. Mind emberileg, mind lelkileg leszedált az a srác, így csak kudarc lett.

A régi srácról megtudtam azóta hogy barátnője lett, akit még ismerek is.

Nagyon nehezen tettem helyre az elutasítását magamban, sokat gondolkodok hogy ez a lány, aki egyébként nálam jóval fiatalabb,miben lehet jobb, mivel lehetett különlegesebb mint én?


Most épp egy magányosabb időszakom élem, ez egy éve történt, nagyon hiányzik már egy pár, de nem ismerkedek, jelenleg nem is érnék rá

Benne van az álmaimban ilyen-olyan szituációkban, főleg azóta amióta tudom hogy barátnője van.

Hogyan tudnám elkerülni hogy az álmomban legyen? Sajnos nappal is van,hogy még mindig benne van. Továbbléptem rajta,csak épp még mindig ő volt az összes közül a legrendesebb, vele voltak a legszebb emlékeim. Az is benne van hogy én azóta nem keresem a szerelmet, de magától se jön, így hatalmas csalódást hoz magával mindig hogy “ez se sikerült” neki pedig igen, és még mindig egy ponton hiányzik (volt hogy megkeresett azóta de persze az ego nem engedte vissza)



febr. 5. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Mert a tüske mélyen legbelül benned van. El kéne fogadni, hogy ott lesz és nem foglalkozni vele egyáltalán. A kudarc játszik veled, de akceptálni kellene, hogy az életben fontos és azért, hogy fejlődni tudj, tanulni. Ha neked ez egyedül nem megy akkor szakember segítségét kérheted.
febr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Eltelt egy év, ismerkedned kellene már. Amíg nem leszel boldog újra, mindig a múlton fogsz kattogni.

Én tuti randizgatnék már ennyi idő elteltével.

febr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 LuckyLevi ***** válasza:
70%
Szerintem az álmod már nem feltétlenül róla szól. Inkább, mint a kudarc jelképe jelenik meg. Fel kell dolgozni a kudarc élményt és nem lesz ilyen álmod többet.
febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ismerkedtem, voltak kavarásaim is. De az ugye semmit se ér. A legutóbbi ismerkedésem ami több hónapos volt borzalmas volt, azért is hagytam ott. De egyrészt nem tudok hol, bulikban nem találkozok olyanokkal, főleg mindenhol lányok vannak. Valahogy elfogadtam, és lehet hogy csak az irigység az amit nem tudok elfogadni, hogy neki megy nekem meg nem. Mondjuk a srác az aktívan kereste is gondolom.

Tinderezni nem akarok már, unom és élőben szeretnék valakit találni nem netes platformon

febr. 5. 09:28
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Pedig egy új kapcsolat az ami túl tudna lendíteni ezen a helyzeten..
febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

#5 biztos hogy nem.

Csak tönkre teszi az újat is, ha az exről álmodik közben.

febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha újra boldog lesz eszébe se fog jutni az exe. Most csak az fáj neki igazán, hogy az exe már rég boldog, ő meg egyedül van.
febr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is az új kapcsolat kellene, de nem találom. Amikor ismerkedtem, akkor nem gondoltam már erre a srácra, csak épp nem lett sikeres kapcsolat belőle
febr. 5. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!