Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Miért álmodok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Miért álmodok mindig vele?

Figyelt kérdés
van egy fiú egy suliba járunk ő 8. én meg 7.es és régebben nagyon sokat beszéltünk és elmondta h szeret én elutasítottam mert így láttam jónak..utoljára január közepén beszéltünk azóta viszont nagyon gyakran álmodok vele van amikor hülyeség de van amikor komoly dologról.. ez miért van? miért álmodom folyton vele? persze hiányzik eléggé.. de azért lenne ez?
2015. márc. 8. 11:16
 1/2 anonim válasza:
tetszik neked és rád gondol ha ..rola álmodsz..
2015. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindig arról álmodunk, aki benne van a gondolatainkban. :) Csak te tudod, hogy azért van ott, mert megtetszett neked, vagy bűntudatot érzel, amiért elutasítottad.
2015. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!