Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kisminkelem magam úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kisminkelem magam úgy érzem, hogy átverem őket és hogy valójában nem is érdeklem őket? Gondolkozzak el az arcműtéten?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy a 20-as évei elején járó nő vagyok és az arcom nem éppen felel meg a szépséggel kapcsolatos elvárásoknak. Ha kisminkelem magam jobban nézek ki valamennyire és akkor vannak is, akik közelednek felém, de két okból elkezdek mindig aggódni. Az első az, hogy ugye smink van rajtam és az egyféle maszk, ami eltakarja azt, aki smink nélkül vagyok és kettő, úgy érzem, hogy smink nélkül nem közelítenének, mivel az soha nem történik meg és ebből azt a következtetést vonom le, hogy smink nélkül nem jönnék be nekik és ezért mindig valahogy megszakítom az ismerkedést valamilyen ürüggyel.


Elgondolkozdtam az arcműtéteken, hogy lányosabb arcom legyen, hogy ne érezzem azt, hogy átverem azokat a férfiakat, akiket sminkben érdeklek és hogy attól se kelljen tartanom, hogy smink nélkül nem tetszenék nekik.


febr. 12. 12:55
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

*elgondolkodtam.


Bocsi, álmos vagyok.

febr. 12. 12:55
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Honnan tudod, hogy smink nélkül nem tetszenél? Ha nincs semmi egészségügyi oka, én lebeszélnélek a műtétről.
febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én meg nem beszélnélek le a műtétről, csak azt tanácsolom, hogy nagyon-nagyon-nagyon gondold át, és inkább a magad elfogadása irányában próbálj először megoldást keresni.


Nyilván ideális esetben az ember boldog a testében és elfogadja magát úgy, hogy van. Érdemes erre törekedni. De akinek ez nem megy, az miért ne változtasson? Szerintem ezerszer inkább egy plasztikai beavatkozás, mint egy életre szóló szorongás.

febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem az arcodat kellene megműttetni, hanem a gondolataidat rendbe tenni. Férfi vagyok, így a saját tapasztalatom kevesebb, de úgy gondolom, az ember általában szeret jól kinézni. Szép ruha, jó frizura, borotválkozás, smink, fülbevaló, és így tovább. Ha úgy vesszük, ez mind átverés, hiszen egyikünk sem így jött a világra. Mégis így járunk-kelünk, mert az emberek másként viszonyulnak hozzánk, ha vonzóbbak vagyunk, ezért mi is jobban érezzük magunkat.


Ha majd lesz társad, egy idő után láthatjátok egymást smink nélkül, ruha nélkül, kócosan, és eldöntitek, úgy is kelletek-e egymásnak. Nyugodtan legyél szép és ápolt, úgy, ahogy neked jólesik, műtétre nincs szükség.

febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%

És mi lesz ha megműtteted magad, és akkor is csak sminkben mennek oda hozzád?

Hagyd a francba, alapból is minek kéne neked olyan emberek érdeklődése, akinek csak úgy kellesz, ha kés alá fekszel?


Élj ingergazdag életet, vedd körül magad sok baráttal, és egykettőre elpárolognak a komplexusaid. Aztan majd úgyis lesz valaki aki képes olyannak szeretni amilyen vagy.

febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%

A pusztán esztétikai célú fogaszabályzásról is így vélekedtek? Vagy az oké? Drága, fájfalmas, maradandó és csak az esztétikumot szolgálja. Az valamiért mégis rendben van, de jaaaaj, ha valaki megcsináltatná az elálló füleit vagy a ferde orrát, akkor inkább fogadja el magát.

Mi a különbség a kusza fogsor és a ferde orr között?

febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Grizesteszta ***** válasza:
66%

#6: Szerintem semmi különbség nincs. Én- ha kusza fogsorom vagy elálló fülem lett volna- tutira megcsináltatom. De nekem olyan módon nem szép az arcom, hogy sok -sok részt át kellett volna szabni, hogy harmonikus legyen, ezért nem csináltattam semmit. Fodrász, smink igen, műtét nem. Viszont nem is volt sose háremem, mindig csak az az egy férfi közeledett, akiről akartam is, hogy közeledjen, de nem voltak sose 'csábítások'. Viszont az az egy 'elég volt', mert alapvetően őt akartam.


De nem látok semmi világtól elrugaszkodott dolgot a műtétben, ugyanakkor lehet, hogy nem hozza meg a várt eredményt, mert az ok most sem a 'csúnyaság', hanem az önbizalom hiány. Szóval a kérdező helyében én először egy nagyon jó stílustanácsadóhoz mennék, ők profi sminkessel, fodrásszal dolgoznak, élőbb az ő kezükbe adnám magam.:)

febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

#6 Kirohadnak a fogaid ha nem tudod őket rendesen megmosni, márpedig nem tudod őket alaposan megmosni, ha össze-vissza állnak.


A kozmetikai műtét pedig minden esetben felesleges fa.szság. Trauma a szervezetnek, feleslegesen mész keresztül az altatáson, ami mindig rizikó, még akkor is, ha csak egy orrműtéteől van szó.

Sokminden mellett érdemes kardoskodni az életben, de a plasztikai műtét pont nem ilyen lol. Persze oké, nyilván könnyebb az ha egyenarcot vágatsz magadnak, hogy még véletlenül se legyen semmi egyedi benned. Ehhez mindenkinek joga van. De ahhoz is joga van mindenkinek hogy erről a hülyeségről negatív véleménye legyen, és hangot is adjon neki, amikor kifejezetten erről kérdezik. :D

febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%

8

Mondom a KIZÁRÓLAG ESZTÉTIKAI CÉLÚ fogszabályzás. Nem tudsz olvasni?

febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
#8 Huhuu de frusztrált valaki. :)
febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!