Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kisminkelem magam úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kisminkelem magam úgy érzem, hogy átverem őket és hogy valójában nem is érdeklem őket? Gondolkozzak el az arcműtéten?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy a 20-as évei elején járó nő vagyok és az arcom nem éppen felel meg a szépséggel kapcsolatos elvárásoknak. Ha kisminkelem magam jobban nézek ki valamennyire és akkor vannak is, akik közelednek felém, de két okból elkezdek mindig aggódni. Az első az, hogy ugye smink van rajtam és az egyféle maszk, ami eltakarja azt, aki smink nélkül vagyok és kettő, úgy érzem, hogy smink nélkül nem közelítenének, mivel az soha nem történik meg és ebből azt a következtetést vonom le, hogy smink nélkül nem jönnék be nekik és ezért mindig valahogy megszakítom az ismerkedést valamilyen ürüggyel.


Elgondolkozdtam az arcműtéteken, hogy lányosabb arcom legyen, hogy ne érezzem azt, hogy átverem azokat a férfiakat, akiket sminkben érdeklek és hogy attól se kelljen tartanom, hogy smink nélkül nem tetszenék nekik.


febr. 12. 12:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Te biztos, hogy nő vagy? Csak mert ha igen, akkor tudnod kéne, hogy egy átlagos, munkahely kompatibilis smink minden, csak nem álarc.

Igen minimális ésszel úgyis tudja mindenki, hogy ami rajtad van, az pl. rúzs. Frisebb, üdébb lesz az arcod, de nem fogod tudni vele átszabni.

Az Insta társain látható vastag "travi" sminkek pedig csak kamerán mutatnak. Élőben 20 méterről látszik, hogy 2 centi a vakolat.

febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd azt, amitől jól érzed magad és se a férfiak, se a gyakoris károgók véleménye ne érdekeljen.

Ha elégedett vagy magaddal, az a legjobb.

Ha sminkelni akarsz, sminkelj.

Ha szeretnél plasztikázni, akkor tedd meg.


Egyszer élsz, ne az ítélkezők meg a mindent jobban tudó okostojások nyafogását kövesd.

febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!