Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kisminkelem magam úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kisminkelem magam úgy érzem, hogy átverem őket és hogy valójában nem is érdeklem őket? Gondolkozzak el az arcműtéten?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy a 20-as évei elején járó nő vagyok és az arcom nem éppen felel meg a szépséggel kapcsolatos elvárásoknak. Ha kisminkelem magam jobban nézek ki valamennyire és akkor vannak is, akik közelednek felém, de két okból elkezdek mindig aggódni. Az első az, hogy ugye smink van rajtam és az egyféle maszk, ami eltakarja azt, aki smink nélkül vagyok és kettő, úgy érzem, hogy smink nélkül nem közelítenének, mivel az soha nem történik meg és ebből azt a következtetést vonom le, hogy smink nélkül nem jönnék be nekik és ezért mindig valahogy megszakítom az ismerkedést valamilyen ürüggyel.


Elgondolkozdtam az arcműtéteken, hogy lányosabb arcom legyen, hogy ne érezzem azt, hogy átverem azokat a férfiakat, akiket sminkben érdeklek és hogy attól se kelljen tartanom, hogy smink nélkül nem tetszenék nekik.


febr. 12. 12:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire ragaszkodni ahhoz, hogy legyen valakid. Főleg ilyen áron.
febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Valakinek magyon nem megy a szövegértés... Simán van az ortodonciának olyan formája, ami nem egészségügyi beavatkozás, csak a szépséget szolgálja. Mégsem hisztizünk miatta, pedig kiskorú gyerekeken is elvégzik.
febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%

#9 Béjb nem létezik kizárólag esztétikai fogászati beavatkozás lol lol.

A hibás fogsor MINDEN ESETBEN egészségügyi gondot okoz. Az, hogy valaki csak az esztétika miatt csináltatja meg, az egy dolog, viszont ha rosszul állnak a fogaid, akkor abból bajod lesz hosszútávon.

Felőlem utána is nézhetsz, ha már ennyire kardoskodsz az értő olvasás mellett.

febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

13

Mâr hogyne létezne... Kicsit tájékozódj a témában, azt mondom.

febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%

#14 [link]


Pfej bmeg hogy még a google-t is nekem kell használnom az itteni proletárok helyett.


"Azonban a rendellenes fogállás nemcsak esztétikai, hanem funkcionális hiba is. A működési rendellenesség beszédzavart, foglazulást, rágóizületi panaszokat okozhat. A torlódottan álló fogak könnyebben szuvasodnak.

A fogszabályozás egy lehetőség arra, hogy megváltoztassák a fogak állását A fogszabályozási eltérés nem betegség, nem kóros állapot. Előnytelen normál változat. Pacienseink elsősorban az esztétikai problémák miatt jelentkeznek. A szép és egészséges fogazatnak tökéletesen kell illeszkednie az archoz, harmonikusan kell kapcsolódnia az egyénhez, az egész emberhez. Ha a fogazat előnytelen felépítettségűvé fejlődik, esztétikai és működési zavart is okoz."


Tessék, tájékozódtam, még mindig nincs igazad (mindenki meglepetésére!!!)

febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

15


Ejj, az a fránya magyar nyelv, valakinek nagyon nem megy. Talán nem ez az anyanyelved vagy, kincsem?


Azt írja a cikk az első körben, hogy okozHAT. A -hat/-het igeképző lehetőséget fejez ki. Nyilvánvalóan van olyan torzult fogsor, ami problémá okoz, ezért összességében elmondhatjuk, hogy a kusza fogak problémát okozHATnak. De bizony, ez nem mindig igaz, és ez tény, kár vinnyogni.


Na de léptem, analfabétákkal nem tárgyalok, lehet tied az utolsó szó, kedves külföldi (?) barátom.

febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, téged fejbe kell rendberakni. Nézz körül a neten híres emberekről vagy a közösségi médiába. Nézd meg pl a modelleket. Gyönyörűek a képeken, a kifutókon, azokon amiket saját maguk csinálnak és raknak fel. Utána keress rájuk, hogy smink nélkül (without makeup) ma már divat azt is mutogatni, hogy milyen smink nélkül. Semmivel de semmivel nem különbek egy átlagembertől. Ugyanúgy vannak pattanásaik, bőrhibáik stb. Sminkkel gyönyörűek, smink nélkül természetesek mégis sok férfi odáig van értük és kb mindig van párjuk. Smink nélkül szinte mindenki átlagosan néz ki.
febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok hogy nézel ki. Dumáltam egyszer egy csajjal, ő is hasonlóan állt magához, pedig közben nagyon szép volt. Viszont nem is hitte el, amikor ezt mondtam neki, szerintem nálad is ez lehet
febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


18, hidd el, én gáz vagyok.

febr. 12. 16:02
 20/22 anonim ***** válasza:

19

Nem hiszem el, mondom pont így beszélt magáról az a csaj is. Önbizalom kéne neked is

febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!