Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom drága ajándékokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom drága ajándékokat vesz amiket én nem tudok neki viszonozni..?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, ez alatt az idő alatt a barátom rendszeresen meglepett/meglep vagy drága vagy nagyon drága ajándékokkal,az alkalmakról nem is beszélve.A problémám az,hogy ezeket az anyagi helyzetem/helyzetünk miatt (szüleimmel élek) nem tudom viszonozni és félek,hogy ebből probléma lehet..a randikkal is ez van..amíg ő elvisz egy drága helyre én őt csak egy olcsóbb étterembe tudom,de van, hogy ott is kifizeti ő a számlát..Csak én gondolom túl vagy lehet ebből probléma?Ő azt mondja nem érdekli,hogy mennyibe került amit vettem vagy az ,hogy hova viszem mert szerinte áldoztam rá időt,szerintem ez tetszett és az anyagi értéke nem számít,de félek,hogy nem így van..

febr. 13. 05:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
12%
Természetben még viszonozhatod, ha anyagilag nem tudod.
febr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Van, akinek az ajándékozás az elsődleges szeretetnyelve, semmi gond ezzel, ha tiszta a szándék. Van öt ilyen, nézzétek át együtt, találjátok meg a "közös nyelvet", vagy pont az eltéréseket, és legyetek tudatában, hogy ki mit szeret kapni igazán! Egy darabig mókás lesz, de be tud állni a rend.
febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
Nőként, elég sokféleképpen viszonozhatod! És igen, te a társoságoddal fizetsz! Választhattál volna 1000 másikat, de te vele vagy, szóval ezen ne aggodj! Ő a ferfi, te a nő! Viselkedj is eképp! Becsüld meg mindig az ajándékot!
febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is mindig meg akar nekem adni mindent bár ő nem "gazdag"de az utolsó fillérét is rám költi😅természetesen én sem szeretem és szóltam is neki hogy inkább vmi másra költse a pénzt!De igen vannak fiúk akik egy lányért mindent megadnának...😊😊az én párom is ilyen...és én is olyan vagyok hogy nem tudom azt a sok mindent vissza finanszírozni anyagilag...de egy finom vacsorát egy közös filmezzés vagy ha nagyon bele megyünk a témába akkor kicsipem magam szexi ruha szexi fehérnemű aztán egy jó éjszakával folytatodik😁ez nem ciki egy férfinak többet ér egy szeretkezés élete nőjével mint bármilyen drága ajándék😊😊
febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel ne foglalkozz, én is veszek néha csajomnak így random dolgokat, sose volt szempont, hogy ő is vegyen. Olyankor csak az van bennem, meg akarom lepni
febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ne olcsó étterembe vidd, hanem főzzél neki valamit. Többet ér, mintha a Gellértbe hívnád meg, kilencfogásos vacsorára.
febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én fiúként írok.

Mi szerencsére elég jó anyagi körülmények között élünk.

Barátnőmnek a kapcsolatunk elején is vettem már kicsit drágább ajándékokat.

Tavaly nyár elején volt egy komolyabb beszélgetésünk, mert majdnem szakítani akart velem, mert nm tudja viszonozni az ajándékokat. Szerencsére hitt nekem, hogy sokkal fontosabbnak tartom azt, hogy Ő velem van, számíthatok rá, bízhatok benne.


Szóval kérdező, hidd el, mi fiúk sokkal jobban örülünk annak, hogy egy olyan fantasztikus lánnyal lehetünk, mint amilyenek ti vagytok, mint a pénz.

A közösen eltöltött időnél pedig nincs is jobb.

Voltunk többször is drága étteremben, ami nyilván szuper volt. Viszont amikor ő szervezett randit, és elmentünk sétálni este,utána egész éjszaka csillagokat néztük közben pedig pizzát ettünk, na ennél nm tudok jobbat mondani. És még ő kért bocsánatot hogy jelenleg nem tud semmi drágábbat kitalálni :D

febr. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A titok, hogy vagy a) szerezz sört, vagy b) legyél sör
márc. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!