Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így egy felnőtt férfi?

Figyelt kérdés

Elég komolyan belehabarodtam egy férfiba, ő 40 éves, én 30.

Már az ismerkedésünk elején elejtett egy-egy olyan mondatot, miszerint rá tapadnak a nők, és hogy másokkal is kavar. Valahogy nem foglalkoztam ezekkel a félmondatokkal, magam sem értem miért.

Majd bemutatott a barátainak, és az egyik barátja azt mondta, hogy a srác állandóan nagyzol, mindig előadja a többieknek, hogy mennyi mindenkivel kavar, meg szexel. De közben az igazság az, hogy csak én vagyok (vagyis voltam) az életében (kiderült, hogy ellentmondásba keveredik saját magával és már a barátai sem hisznek el neki semmit).

Egyéb okokból, de abbamaradt az ismerkedés, jobb is így. Én arra lennék kíváncsi, hogy mi okból viselkedik így egy férfi? Bizonytalan magában, esetleg a környezete csodálatát akarja kivívni, hogy ő mekkora Don Juan?


Előre is köszönöm a válaszokat.


febr. 13. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
40 évesen egy 16 éves tinisrác szellemi szintjén van.
febr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalan magában, és ezt leplezni akarja, azaz nem becsületes.
febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nulla önbizalma van és ezzel szeretné pumpálni azt. Nekem is van egy ilyen munkatársam, mindenkinek előadja, hogy egyszerre négy-öt nővel kavar, közben meg örül, ha egy is szóba áll vele, mert rettentő szerencsétlen és irritáló a figura. Az, hogy neked is ezt adta elő az elején, ugyanezt bizonyítja. Aki tényleg több nővel kavar, az nem fogja neked ezt megmondani.
febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vetít, nagyít.

Lehet, hogy vannak flörtjei, haverinái, és azt fújja fel.

És/vagy mivel tapasztalatlan, nem érti pontosan, ki mire érti, hogy barátnő, stb. Érted. Később, ha lesz neki szerelmi kapcsolata, házassága, akkor ezt átértékeli, és a haverinák, barátok nem fognak annyit nyomni a latban, hogy szóba hozza ilyenkor, vagy "idekeverje" őket.

Tényleg zavaró ez annak, aki komolyan akarna tőle valamit, azt belátom.:)

Lehet, ő nem is akarna ilyet még.


De ha ez az egész személyiségét átszövi, akkor nem lehet hozzá idomulni, az zavaró. Tényleg kicsit kamaszos dolog ez.

febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Még az is lehet, hogy homoszexuális és nem jött még ezzel teljesen tisztába.
febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kompenzál... önbizalom hiánya is lehet ( ez a gyakoribb), de lehet, hogy csak az egoját eteti, mert az uralkodik az elméjén.
febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!