Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellene vennem valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene vennem valamit a barátomnak valentin napra? Vagy azt csak a férfiak szoktak?

Figyelt kérdés
Tavaly nem vettem neki semmit, ő meg kb 40ezert költött rám, kicsit hülyén éreztem magam.

febr. 13. 13:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%
Semmit nem kell. Suttyónak lenni meg szabad.
febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kelleni nem kell, mi pl semmilyen ünnepre nem veszünk semmit egymásnak. De amúgy ahol szokás Valntin napozni, ott a nő is szokott ajándekot venni, ez nem nőnap. Mondjuk én ennyit biztos nem költenék rá, a helyedben megbeszélném a csávóval, hogy max kisebb ajándék legyen.
febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kedves gesztus lenne, ha te is meglepnéd valamivel. Vehetsz neki a kedvenc csokijából, de ha tudsz sütni, az szerintem még jobb, ha inkább te készítesz valamit, személyesebb. Nem is feltétlenül muszáj desszertben gondolkodni, egy romantikus vacsi is jó ötlet lehet.
febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél neten pozitív terhességi tesztet, és azt add oda. Lesz meglepi hidd el!
febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
27%
Egy kojak nyalókát, 130 ft es legalább tud rajta gyakorilni a kis homar.
febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én párom küldött nekem ajándékot én is neki😊😊(most távol vagyunk)de egyébként volt hogy csak max 1 csokit kaptam vagy még annyit sem (mivel általában mindig kapok tőle vmit vagy csokit vagy vmit)de szerintem nem ez a lényeg én már 1 olyan napnak is örülök ha együtt töltsük kis film nézzés vagy közös főzés vagy kis séta...egyébként most is úgy vagyok inkább lennék vele mint hogy ajándékokkal halmozzon el😁😁
febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!