Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerősnek jelölt egy nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerősnek jelölt egy nő, aki már régóta nagyon tetszik. Ti mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

Inkább csak látásból ismerjük egymást, régebben váltottunk pár szót amikor a közös ismerősünk által megismertem de azóta csak néha láttam, viszont nagyon tetszik még mindig. Persze visszaigazoltam azonnal de elég váratlanul ért, hogy kb a semmiből felbukkant és most még többet agyalok rajta.

Ti mire gondolnátok?


febr. 14. 13:33
A kérdező szavazást indított:
Semmit nem jelent, csak emlékszik rád.
Bátorítani akar, különben nem jelölt volna be.
26 szavazat
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy ő sokkal jobb nő, mint ahogy én kinézek pasiként.
febr. 14. 13:34
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, de egyenlőre ne éld bele magad azért, kezdésnek mindenesetre jó jel. Én drukkolok neked!
febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni kéne vele és elválik. Ha nem írsz neki akkor nem lesz belőle semmi.
febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
10%
Tesó nem kellett volna visszaigazolnod azonnal. Ez egy jó lehetőség lett volna ráírni azzal az ürüggyel, hogy nem tudod kicsoda és hogy milyen okból jelölt be. Most ha kezdeményezni akarsz nála sokkal nehezebb lesz, kivéve persze ha eleve bejössz neki.
febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%
LOL, tudja, hogy kiről van szó utolsó. Minek játszaná meg magát?
febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
2%
#5: Nyilván tudja, de ha amúgy is ki akarja deríteni hogy bejön-e neki akkor ez egy kiváló lehetőség lett volna.
febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%

Csak kinevetette volna magát.

Felnőtt férfi nem viselkedik gyerekként, se tiniként. Hanem ráír és kész aztán kiderül mi lesz belőle.

febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
0%
#7: Hát nagy baj lehet a toronyban, ha valaki már ennyire kombinál, mint te.🤣 Nem is ismerik egymást, egyszer beszéltek kb. Nem egy régi ismerősről van szó simán hihető, hogy nem ismerte meg a képeiről, de helyette indítson valami sablon dumával nem?🤣
febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot de én sem tartom jó ötletnek, biztos hülyének nézne vagy ilyesmi... De ha meg csak úgy ráírok és kiderül, hogy semmilyen szándéka nincs az is kínos nekem.. Ezért írtam ki a kérdést hogy ti mire gondolnátok.
febr. 14. 14:16
 10/34 A kérdező kommentje:
De közben meg van benne valami amit a 8-as ír, hogy ennyi év után miért jelölt be? Ahhoz képest, hogy tényleg nem beszélgettünk csak néhányszor és az is régen volt. Ezért reménykedek kicsit hogy legalább szimpatikus vagyok neki nem?
febr. 14. 14:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!