Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerősnek jelölt egy nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerősnek jelölt egy nő, aki már régóta nagyon tetszik. Ti mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

Inkább csak látásból ismerjük egymást, régebben váltottunk pár szót amikor a közös ismerősünk által megismertem de azóta csak néha láttam, viszont nagyon tetszik még mindig. Persze visszaigazoltam azonnal de elég váratlanul ért, hogy kb a semmiből felbukkant és most még többet agyalok rajta.

Ti mire gondolnátok?


febr. 14. 13:33
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
58%
Az nem lenne kínos, hogy látod élőben és nem mersz hozzászólni amiatt, hogy nem írtál rá? Vagy nem enne a fene a "mi lett volna ha" kérdéssel? Nekem mindegy. Csinálhatod azt is, hogy liekolod és ha vissza likeol akkor kommenteket írsz és aztán rá írsz vagy ő rád. De ha taliztok és látod, hogy mosolyog rád akkor menj oda hozzá beszélgetni.
febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
86%

Rám írt egy régi ismerősöm, hogy ki vagyok, de az poén volt, haverok voltunk régen, csak elsodort egymás mellől az élet. Ha egy random arc ezzel írna rám, aki nekem amúgy bejön, akkor elkönyvelném, hogy le se szart soha, nem jöttem be neki, akkor viszlát, nem erőlködöm.

Írj neki tök normálisan valamit.

febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem csak írj rá, ha már ennyire bejön.

Lehet csak jól fog kisülni belőle...

febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
86%
Írj neki aztán majd kiderül
febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0%

Ez csak attól függ, hogy több ezer ismerőst jelölt, vagy esetleg csak 3 ismerőst 15 év alatt, ahogy pl. én?:)

Meg pl. van-e valami karakteres a profilodon, pl. ismert zenész vagy, vagy bármi emblematikus dolgod van-e?

Mert imidzsépítésnek is lehet bejelölni valakit, az is mond valamit, kik az ismerőseid, főleg ha csak 1-2 van.

febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
15, semmi ilyesmi nincs, egy teljesen átlagos pasi vagyok. Nincs is olyan sok ismerősöm de az övét is néztem és neki sincs sokkal több.
febr. 14. 14:46
 17/34 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Csak akkor derül ki, ha elhívod randizni. Első körben elhívnám egy kávézóba.
febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
73%
Nyugi, ha bejössz neki pár nap és kirak egy sztorit hogy megnézed-e. :D
febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
77%
A 3#-as írja jól: kiderülhet ez is, az is, de a végén megnyugodsz, hogy legalább megpróbáltad.
febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
25%

"Az lemaradt, hogy ő sokkal jobb nő, mint ahogy én kinézek pasiként."


Sminkben max. Szerencsere a nok egy reszenek kisebbsegi komplexusa van igy a lelkuk altal is meglehet fogni oket.. de ehez jo empatia erzeknek kell lenni es ugyes manipulacios keszsegek sem artanak.

febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!