Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerősnek jelölt egy nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerősnek jelölt egy nő, aki már régóta nagyon tetszik. Ti mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

Inkább csak látásból ismerjük egymást, régebben váltottunk pár szót amikor a közös ismerősünk által megismertem de azóta csak néha láttam, viszont nagyon tetszik még mindig. Persze visszaigazoltam azonnal de elég váratlanul ért, hogy kb a semmiből felbukkant és most még többet agyalok rajta.

Ti mire gondolnátok?


febr. 14. 13:33
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
77%
ne legyél már punci, írj rá!
febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
77%
Írj rá es ird meg nekünk, mi volt. Ne feledd, ő már megtette az első lépést feléd, leejtette a zsebkendőjét. Ha nem írsz rá, úgy fogja venni, hogy nem érdekled.
febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Ráírtam végül múlt héten vasárnap.. hogy rég láttam, mi újság vele stb. Visszaírt, váltottunk pár mondatot. Ez ment még hétfőn, kedden. Igazából kedves volt, valamennyire ő is érdeklődött de mégis éreztem a tartózkodását. Tegnap nem írtam már rá de ő se rám. Most már biztos vagyok benne, hogy nem azért jelölt be mert bármit is akarna.
febr. 29. 13:42
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő elég sokáig nem ír magától.

Főleg, ha nincs rászorulva, hogy pasizzon. Hozzá vannak szoktatva, hogy a pasik nyomulnak, és tudja, hogy nem azért írtál neki, mert csevegni akarsz.

Hozd fel neki a személyes találkozót. Pont ugyanúgy nem fogsz vele többet beszélni, ha nem jön össze, mint most, mikor ráhagyod.

febr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!