Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerősnek jelölt egy nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerősnek jelölt egy nő, aki már régóta nagyon tetszik. Ti mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

Inkább csak látásból ismerjük egymást, régebben váltottunk pár szót amikor a közös ismerősünk által megismertem de azóta csak néha láttam, viszont nagyon tetszik még mindig. Persze visszaigazoltam azonnal de elég váratlanul ért, hogy kb a semmiből felbukkant és most még többet agyalok rajta.

Ti mire gondolnátok?


febr. 14. 13:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
43%
Írj rá annyit, hogy köszi a jelölést, aztán hátha elindul valami beszélgetés, amiből megtudhatsz többet.
febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
74%

"De ha meg csak úgy ráírok és kiderül, hogy semmilyen szándéka nincs az is kínos nekem.."

Miért kínos? Gondolom, örülne neki. Kell, hogy legyen valami szándéka.

Én pl. nem jelölök be mindenkit, akit valaha láttam vagy ismertem.

febr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Írtál már neki? Örülsz, hogy megkeresett, mikor érne rá egy kávé/süti mellett beszélgetni?
febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Még nem írtam neki, mire ráveszem magam elbizonytalanodom
febr. 20. 22:36
 25/34 anonim válasza:
78%
Szerintem csak szimplán írj neki, hogy szia, rég beszéltünk, hogy vagy, és meglátod, mennyire érdeklődő. Ez még egyáltalán nem ciki, és ha lelkesnek tűnik, pár nap múlva hívd el valahova.
febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
78%

Hát bazdki, most miért halasztgatod?

már pár napon belül kellett volna

febr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
78%

"nagyon tetszik még mindig"

Mire vársz? Érdekled!!

febr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
55%
25ös mondja jól (22:43). Én sem jelölnék be csak úgy egy párszor látott pasast, szóval szerintem érdekled. Írj rá valami olyasmit, hogy szia, hogy vagy, örülök, hogy bejelöltél, rég láttuk egymást. Látni fogod, hogy válaszolgat-e. Ha válaszolgat, akkor hívd el valahova(szóval ne rögtön!!) A profiljárol gondolom, kiderült volna, ha kapcsolatban lenne.
febr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Régebben amikor véletlenül megtaláltam a profilját akkor kint volt, hogy kapcsolatban és közös képek is voltak kirakva de most semmi, azokat a képeket leszedte. De az sincs kirakva neki, hogy egyedülálló.
febr. 21. 13:29
 30/34 anonim ***** válasza:
65%

Helyes is, mert ha egyedülállóként van jelezve, ráírnának a pasik.

Attól még írhatsz neki!

febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!