Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki tud tanácsot adni?Nagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud tanácsot adni?Nagyon nagy szükségem van rá.

Figyelt kérdés

Tehát a lényeg: 21 éves lány vagyok, aki ronda és pár nappal korábban elkezdtem írni egy sráccal, nem párkapcsolat teremtés miatt.


A lényeg az, hogy én nem leszek képes semmilyen intimitásra és kapcsolatra, addig amíg nem javítattom ki a defekteimet, amik súlyosak.


Ez a srác viszont találkozni akar velem, mert már kért rólam képet könyörögve és én beleegyeztem. Ő tök helyes, de én ronda és nem értem miért velem akar ismerkedni, amikor simán kaphat szebb nőket. Az ő elmondása szerint azért,mert nagyon kedvesnek talál, de nem akarja megérteni, hogy nekem annyira kisebbségi komplexusom van a defekteim miatt és szabályosan félek így kapcsolatot teremteni és minden más dolgot csinálni, ami vele jár, mert mindig azt hallom hogy a férfiaknak csak a jó nők kellenek.


Ez a srác megfenyegetett, hogy megöli magát, ha nem megyek bele egy találkozóba és nem tudom mit csináljak. Én nem akarom, hogy egy emberi élet miattam vesszen oda, de másrészt nekem nem menne ez az egész, mert 1. ronda vagyok, 2. tele vagyok bizonytalanságokkal és 3. ő helyes és simán kaphat sokkal szebbet nálam.


Mit tegyek? Még most is írok vele, mert nem akarom, hogy őrültséget csináljon.


febr. 19. 00:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd. Ez kibszott nagy red flag. Aki öngyilkossággal fenyeget, azt hagyni kell a fenébe.
febr. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De ha megöli magátt ez miatt??
febr. 19. 00:57
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz neked semmi közöd.


De nem fogja.

febr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De mi van, ha még is? Én nem akarom,hogy miattam megtegye.
febr. 19. 01:01
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem miattad fogja megtenni. Nem vagy vele kapcsolatban, de már manipulál. Legyél okos, tiltsd le, és ne reagálj rá soha semmit.
febr. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsad le mindendhon ezt az embert! Azonnal. Beteg, és veszélyes rád!! Remélhetőleg nem tud rólad még semmit. Ilyenek szokták az öngyilkosságuk előtt megölni azokat, akikre épp haragszanak, tehát neki te lennél a célpontja. Ne menj bele semmilyen játékba, csak tiltsd le!!
febr. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg alul értékeled magad, de ez mindegy is. Semmiképpen NE talalkozz olyannal, aki ilyesmivel zsarol. Rengeteg bajtól óvod meg magad. A srác kattos.
febr. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Szépen egymásra találtatok, két pszichológiai eset...

Tényleg tiltsd le, mert egyáltalán nem normális amit művel. Vele soha az életben nem lenne boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatod, csak tovább sérülnél.

Te viszont MINDENKÉPPEN menj el egy pszichológushoz, mert az se normális, amit te művelsz.

Amíg saját magad nem értékeled semmire, addig más se fog. Az pedig egy rettenetesen káros gondolat, hogy egyedül a külsőn múlik az értéked. Ha egy pasi így gondolkodik, azt is páros lábbal kell felrúgni.

febr. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Tiltás és ennyi, ha véletlen csinál magával valamit nem a te bajod/ felelősséged!

N 32

febr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem is találkoztatok még, alig ismer, de már most fenyegetőzik. Pláne aljas dologgal.

Sürgősen felejtsd el ezt a srácot, ha jót akarsz magadnak!

febr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!