Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel az utóbbi időben elkezdtem beszélgetni egy közösségi oldalon véletlenszerűen, aztán alakult magától. Nagyon sokat beszéltünk teljesen egy hullámhosszon voltunk. Nagyon látszott az, hogy pont olyanok vagyunk amilyet keres ő is és én is, tehát nagyon egymásra találtunk.

Aztán valamikor jönnek azóta kisebb nézeteltérések és néha olyan bunkó, de mindig sikerül megbeszélnünk és valahogy keressük egymás társaságát. Az a gond egyébként, hogy nagyon messze vagyunk jelenleg, más országban szóval nem egyik napról a másikra tudunk összehozni valamit. De mindketten komolyak vagyunk, komoly szándékaink vannak így a jövőben ebből lehet valami, megoldható ha akarjuk.

De most csalódtam benne. Telefonáltunk, említettem neki hogy unokatestvéremnél vagyok (lány), snapchat streaket is küldtem már neki egyszer úgy, hogy megjelöltem őt benne, de nem látszott semmi rólunk, más dolgot fotóztam le. Akkor nem volt semmi, nem addolta be unokatestéremet meg semmi.

Viszont most, ma elküldte az unokatestvérem hogy bejelölte őt facebookon ez a fiú. Nagyon csalódott voltam. Hogy most hirtelen miért jelölte be pont őt, unokatesóm szerint miattam valami okból. De akkor engem jelölt volna be, és engem nem jelölt. Az is lehet hogy csak éppen mondjuk pont feldobta őt neki az ajánlásokba, de ha őt bejelölte akkor biztos másokat is ennyi erővel. De szerintem inkább az van, hogy direkt heccből csinálta ezt hogy na mit reagálunk. De akkor sem értem hogy találta meg őt.

Tényleg nem értem most ezt, hogy mi lehet. Igazából így ezek után nincs kedvem már beszélni vele, érthető is. Nem szeretem ha valaki nem őszinte, nyomja a komoly érett fiút meg hogy ő normális kapcsolatra vágyik komoly nőre és ilyeneket csinál hogy ilyen nyitott másra vagy másokra mikor amúgy itt vagyok én akivel ismerkedik. Tudom ezt nem kell még véresen komolyan venni mert még ebből semmi nincs nem vagyunk együtt nem is találkoztunk, de azért egy korrekt ismerkedésben ilyen nem történik.

Szeretném vele ezt tisztázni valahogy amúgy, de olyan gáznak érzem konkrétan felhozni ezt. Jobb lenne célozni rá inkább és úgyis tudja miről van szó.

Ti mire gondolnátok ilyenkor, mit csinálnátok ezek után?



febr. 19. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az unokatesód inkább rá tudna kérdezni, nem?
febr. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én simán rákérdeznék egyenesen. Bár felesleges, mert ez amit csinál inkább mutatja azt hogy tojik rád. Biztos jobban tetszik neki az unokatestvéred.
febr. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én elküldeném az ilyen játszmázós nyomikat a fszba. Bár te sem mész a szomszédba hogy legyen a tarsolyodban egy kis játszmázás. Még akár azt is mondhatnám: megérdemlitek egymást.


De neem, nem akarok én senkinek se rosszat. Kommjnikációban kéne fejlődni, sokat. Asszertivitás és.játszmának nézz utána. Nagyon jó könyvek vannak a témában.


Aztán ha ehyszer találkozol valakivel, addigra a tesbeszédetet is rakt rendbe, mert gondolom az is hasonlóan pocsék szinten van.


Már ha érdekedben áll minél jobb partnert találni. Ha elég neked egy ilyen, akkor hagyhatod az önfejlesztést a francba 🙃

febr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De miért gond ezt megkérdezni,??

Mi nem fogjuk tudni megmondani neked....az tuti!

febr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!