Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Hogyan viszonyul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Hogyan viszonyultok a női szőrzethez?

Figyelt kérdés

Hogyan viszonyultok a nőkök a szőrhöz? Nyilván minden nőn van, van akin több, van akin kevesebb.

Mennyire zavar titeket, mennyire kizáró ok egy kapcsolatban? Meghatározó ez?

Pl a karon, hason, állon pihe szőrszálak, amik egy árnyalattal sötétebbek a bőrnél?

Hogyan viszonyultok úgy általánosságba ehhez?

Kérlek írjátok meg a korotokat is, kiváncsi vagyok, hogy korosztályok között van e különbség.



febr. 24. 20:14
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
35%
21, de akkor férfin is.
febr. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
73%

"akkor a szépfiúk kegyeiért tessék szőrteleníteni!"


Ugye, hogy ez így lenne logikus? Én is ezt hittem. A valóságban viszont minél rondább a férfi, annál jobban elvárja a tökéletes külsőt. Nem tudom, hogy ez ilyen kompenzálás, vagy csak szűzfiús undor, ami gyakorlattal elmúlik, de a szépfiúk meglepően normálisak.


Nem tudom, miért volt bennem előítélet. Lehet, hogy a sok amerikai film engem is agymosott, hogy aki helyes, az csak bunkó lehet, de megnyugvás, hogy pont nem. Lehet, mert a szépfiúk sokat láttak, ezért nem kapnak a gyöngysorukhoz, ha szőrt látnak a nőn.

febr. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
0%
22. A gyk-n is minél rondább, életképtelenebb, sikertelenebb egy nő, annál jobban jár a szája. A gy egy fiktív hely a létezéshez, egy alternatív buborék világ. Én így értelmezem, szóval itt azt mondok amit akarok, azt gondolok amit akarok. Amolyan különféle képen konfigurált chat botok. :)
febr. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
32%
Tehát amit mondasz, az a valóság, mert az valós életben nem veszel részt?
febr. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
7%
24. A valós élet meg a gyk-s két különböző dolog. Ez itt olyan mint a farsang, mindenki álarc mögül egy felvett szerepet játszik. Aki meg nem, azt meg inkább sajnálom. Vagy azért mert szellemileg retard, vagy azért mert komolyan veszi ezt a bohóckodást.
febr. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem bohóckodás, hanem egy fórum, mint bármelyik más. Nem mindenki troll.


Szerinted akármit is válaszolt akárki erre a kérdésre, nem gondolja komolyan? Az emberek általában megpróbálják a saját értékrendjükhöz igazítani a világot. Nem mindenki trollkodik, mert uncsi a meló.

febr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
7%

Ez egy egó harc, mindenki a pipák száma alapján ítél. Legalábbis egy egoista bunkó réteg igen. Belterjes réteg, az objektivitás itt nem számít csak hogy igazuk legyen. Feminista oldal, olyan mit a kuruc ami rasszita, mint a partizán mami szélső balos. Nos, a célközönség mindig győz, mert hát ez vagy az az ő játszóterük.


Mivel a normális és konstruktív beszélgetés, okfejtés teljesen kizárt ezeken a helyeken, a gyk-n is, így nem is lehet komolyan venni. A fanatikus áradozókat csak szivatni jó, velük a beszélgetés reménytelen, mivel mindig nekik kell hogy igazuk legyen bármilyen témában. A fideszes b*sztatja aez ellenzéket és fordítva, a feminista b*sztatja a férfiakat, a dagi nők a vékonyakat, az irigység mindenhol dominál. Élni meg ott van a való élet, a valóság ott kezdődik. Itt meg hogy ki mit gondol, az nem számít!

febr. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
Csakhogy a való életben élnek ezek az emberek is. Van, aki ott is ki meri mondani, van, aki nem. De ezt gondolják.
febr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
61%

"Pl a karon, hason, állon pihe szőrszálak, amik egy árnyalattal sötétebbek a bőrnél"


Nem zavar.

41F

febr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
0%

A pihe nem zavar sőt még szexi is

A szőr nagyon

febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!