Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Hogyan viszonyul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Hogyan viszonyultok a női szőrzethez?

Figyelt kérdés

Hogyan viszonyultok a nőkök a szőrhöz? Nyilván minden nőn van, van akin több, van akin kevesebb.

Mennyire zavar titeket, mennyire kizáró ok egy kapcsolatban? Meghatározó ez?

Pl a karon, hason, állon pihe szőrszálak, amik egy árnyalattal sötétebbek a bőrnél?

Hogyan viszonyultok úgy általánosságba ehhez?

Kérlek írjátok meg a korotokat is, kiváncsi vagyok, hogy korosztályok között van e különbség.



febr. 24. 20:14
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
0%
Hát nincsen mit. Igazán nincs mit 😉 Viszont tényleg a borotvánál csak jobb van. Ez csak az én véleményem, de nem kell foglalkozni vele, mert pöcsös vagyok. Viszont a hátamat nem borotvával tartom karban
febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

38, sajnálom. 🙁


Hidd el, vannak normális férfiak. (Nő vagyok, nem magamat dicsérem.)

febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
0%

Hát hogyne lennének. Sőt.

Azok nem találnak társat, mert sajnos ilyen az élet.

febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Ha tényleg pihe,akkor nem zavar.A sötét,keményebb szőr már nem annyira kellemes.Kivéve a lába között.
febr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
0%
Engem zavar ha lent szőrös, főleg ha nyalom. Nagyon idegesítő folyton köpködniba szőrszálakat. Ezért borotválkozok én is.
febr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Kedves 43-as! Tudom, vannak normális férfiak és nők, csak sokszor a külsejük miatt nem veszik észre őket. Több ember figyel csupán szemmel, mint szívvel. Azért nehéz társat találni, mert: Sokakban a média elültette az örök elégedetlenség érzését, a jó nem elég jó. Párválasztásnál egyénenként változó, arányaiban a külső vagy a személyiség fontosabb. A külső persze kell a vonzalomhoz, de csapda is, hisz láttam már néhány szerelemnek vélt érdekkapcsolatot, ahol jól manipulálták a másikat és elnéztek sok mindent, mert hát a zsánerem. Nem baj, ha hisztizik és szeretet megvonással büntet, majd édes lesz a békülés, szórja a pénzt és elúszik a lakás, majd megoldjuk valahogy, stb. Sokan a másikhoz való vonzódásukat hiszik szerelemnek, pedig az csak elvakult, őrült szenvedély, ami bár kielégíti az ember szeretetvágyát, de semmi köze az igazán mély szerelemhez, amit én inkább szeretetkapcsolatnak nevezek, mely őszinte barátságon alapul, ahol ténylegesen megélhető az összetartozás valódisága, ahol szeretet, hűség, törődés, bizalom van mindkét fél részéről, ezek megléte kell egy életreszóló társkapcsolathoz.
febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Én nagyon birom a szörzetet
febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar.Talán gyerekkorból ered,mert a szomszéd lány,akivel sokat játszottunk eléggé szőrös volt szinte mindenhol,így megszokottá vált, valahogy nekem teljesen természetes. Később a tinikori barátnőm is hasonló volt,majd pár év múlva lett egy kapcsolatom,aki úgy igazából,nagyon szőrös volt,nyárra nyilván szőrtelenített,de téli időben nem,amit megbeszéltünk,mondtam,hogy nem zavar,szóval semmi gondot nem okozott
febr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!