Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Hogyan viszonyul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Hogyan viszonyultok a női szőrzethez?

Figyelt kérdés

Hogyan viszonyultok a nőkök a szőrhöz? Nyilván minden nőn van, van akin több, van akin kevesebb.

Mennyire zavar titeket, mennyire kizáró ok egy kapcsolatban? Meghatározó ez?

Pl a karon, hason, állon pihe szőrszálak, amik egy árnyalattal sötétebbek a bőrnél?

Hogyan viszonyultok úgy általánosságba ehhez?

Kérlek írjátok meg a korotokat is, kiváncsi vagyok, hogy korosztályok között van e különbség.



febr. 24. 20:14
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
0%
A nuni lehet szőrös egy kis csíkban.
febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
9%

Én barátnőmnek kicsit szőrös a dereka, a lábszára, meg a fenekén a lukcija.

Nagyon izgat engem.

Volt régebben olyan, akinek a mellbimbója volt kicsit szőrös, az mondjuk nem túl izgató.

febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén? Van, akit zavar, van, akit nem. Pl. az utolsó pasimat nagyon zavarta a lábamon a szőr, pedig borotváltam is, a baj csak az volt, hogy egyre jobban erősödött és egyre többször kellett leszednem. Szerintem azért zavarta, mert neki meg szőrös volt a háta, amit nagyon utált magán, engem ez hidegen hagyott, mert hát szerettem mondhatnám viccesen, szőröstől-bőröstől. Látszik, nem vagyunk egyformák.
febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
0%
33 szép mese. A szőr nem erősödik a borotválástól
febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
47%
Kedves 34-es, lehet, hogy neked vagy másnak nem, de nekem sajnos igen, ne kérdőjelezd már meg a saját tapasztalatomat kérlek!
febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
30%

Igen, ez is egyén függő.

Van akinek igen, van akinek nem.

febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

"az utolsó pasimat nagyon zavarta a lábamon a szőr"


Nem volt még paraszt pasim - ennek hogy adott hangot gyakorlatban?

febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Valahogy egy alkalommal megkérdezte, engem zavar-e, hogy az ő háta szőrös, én meg mosolyogva mondtam, hogy engem nem, egyébként ő is letolta borotvával időnként. Szóval ezután közölte, hogy őt zavarja a szőr a lábamon, megkérhetne-e szépen, hogy szedjem gyakrabban. Hát én meg szedtem is.
febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
0%
Gyantázni kellene, az sokkal kifinomultabb, és nem dkg úgy szúrni 1 max 2 nap után mint egy férfi borostás arca
febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, a gyantát próbáltam, nem bírja a bőröm, de lelépett a fickó, úgyhogy már nem borotválom olyan sűrűn, mint eddig, de köszi a tanácsot.
febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!