Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ha ez kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha ez kiderülne a párotokról mit lépnétek?

Figyelt kérdés
A tudomásotokra jutna, hogy a pasitok a közelmúlban részese volt egy betörésnek. Erre a szituációra ti hogyan reagálnátok?

febr. 25. 14:36
A kérdező szavazást indított:
Szakítanék vele, mert nem szeretnék ilyen erkölcsű emberrel együtt lenni.
Szakítanék vele, mert nem szeretném hogy engem is bele keverjen valamibe.
Szakítanék vele és mennék a rendőrségre.
Nem szakítanék vele, viszont rendesen helyre tenném hogy ilyet nem szabad csinálni.
Nem szakítanék vele, elengedem a dolgot hogy csináljon amit akar.
Nem szakítanék vele, sőt helyeselném amit tett mert erkölcsileg elfogadónak tartom ezt.
Nem szakítanék vele, inkább segítenék neki a továbbiakban mert erkölcsileg nem zavar a dolog.
Nem szakítanék vele, sőt inkább a továbbiakban én is részt vennék benne vele mert erkölcsileg elfogadom a helyzetet.
43 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
En otthagynam, mert semmi kedvem nem lenne ra varni, ki tudja meddig, amig o a sitten nyaral. Es legkozelebb valami normalis ipsevel kezdenek, nem szemelyisegzavarosokkal. ;-)
febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%

Leülnék vele beszélni, hogy mi a f@sz van, meg hogy ezt miért, vagy hogy is volt ez?



Erkölcsileg persze nem jó, de ha az ember együtt van valakivel, szerintem az a minimum, hogy meghallgassa.


Meg hát ezt így csak random, minden elõzmény nélkül?



Mivel a párom nem ilyen típus, arra gyanakodnék, hogy valami agyi tumora lehet, az okoz drasztikus viselkedésbeli elváltozást.

febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

Én ugyan férfi vagyok, de beleképzelem magamat egy nő helyébe ilyenkor, vagy akár lehet egy új barátnőnek is stiklis a múltja.


Az ilyen "már csak úgy szaladnék is a rendőrségre" típusú wamz nem az én stílusom.

Az, hogy beálljak mellé stiklizni, az sem az én stílusom.

Sokkal életszerűbb és elképzelhetőbb, hogy megpróbálnám lebeszélni a bűnelkövetésekről, az eddigi tettei miatt, ha megbukik, segítenék a lehető legenyhébb következmények elérésében pl jó ügyvéddel, stb.

De mindenképpen arra kérném, hogy térjen jó útra és ne folytassa a bűnözést.

febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%

Nem vagyok teljesen idióta, szóval nem tartom valószínűnek, hogy nem tűnne fel, ha olyan emberrel lennék, aki ilyeneket csinál.


Sok nő előadja, hogy nem tűnt fel neki, hogy a férje sorozatgyilkos meg hasonlók, de mind, egytől egyig hazudik.

febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
A viszkisnek is van felesége.
febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

Kicsit átgondolva, aki betör más házába (gondolom piti tolvaj), az az életben amúgy is megbízhatatlan, hazudik, stb.

Ha eddig jó volt így a pasi, betörés után is jó lesz.

febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az uj lakcimem se tudna meg, igy reagalnek.
febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Amennyiben igaz tény lekoptatnám, csendben . Semmi bekülés anyaskodás stb . mert a tag simán lehet más buliba saros berosál és kiiktatja a tanút vagy állandóan patkánykodna . Aki troger az is marad többségében max nem bukik le vagy az új elfoglaltsága jobb .Ex alja ringyo volt , kiderült szembesitettem tagadott balhezott . Azóta sok esetben megfordultam , más ha nem néz nyiltan baromnak akkor nem szembesitek , koptatok lépek .
febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. Azt nem lehet táncba vinni, aki nem akarja.

Az élet más területén is zűrös. Sem megmentni, sem anyáskodni, sem ultimátumot adni nem kell.

Én szakítanék.

febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%
Szokott lenni a zsebemben betorokeszlet. Meg nem tanultam meg hasznalni. Izgalommal tolt el a tudat,h az uj skill birtokaban beugarhatnek szinte barhova….
febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!