Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ha ez kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha ez kiderülne a párotokról mit lépnétek?

Figyelt kérdés
A tudomásotokra jutna, hogy a pasitok a közelmúlban részese volt egy betörésnek. Erre a szituációra ti hogyan reagálnátok?

febr. 25. 14:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

-hol voltál tegnap este Józsi?!

-csak beugrottam Béláékhoz, de nem volt otthon! De ha valaki kérdezi, egész este itthon voltunk és netfixeztünk.Szeretsz, ügye?


Ugye nem komoly a kérdés, hogy együtt maradj e vele?

febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20%

Kommunikáció csodákra képes.

Te reagáltál valahogy, csak nem biztos, hogy jól?

Én nyilván kérdeznék. Miért tette? És mivel magamat is ismerem, könnyen el tudnám dönteni, hogy mihez kezdjek a helyzettel. De te nem én vagyok, felesleges leírni, ki hogyan reagálna. Egyik sem te vagy.

febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék, mert félnék, hogy előbb-utóbb megpróbálna belerángatni valamibe, pl hamis tanúzást várna el tőlem. De urambocsá, én csak szimplán rendőrségre sem szeretnék járni, ha lebukik és beidéznének engem is.
febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%
Mostanában kiderült, hogy egy vezető pedofilnek kegyelmezett meg, oszt abból se lett semmi. Lebukott, lemondott, de amúgy nem számít, mert milliós nyugdíj élete végéig (4,5 mFt/hó)
febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
42%
Legjobb szakítani és a rendőrséget tudatni az esetről, inkognitót kérve.
márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mozgok olyan körökben, ahol ilyen alakok léteznek.
márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az ilyen egyáltalán nem fér bele az értékrendembe. Már az is kizáró ok, ha bármilyen rendőrségi ügye volt a másiknak vagy bármilyen balhéja.
márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!